Saf Keratin Saç Bakım Ürünlerinin Kullanımı

'Saç Güzelliği' forumunda Gülsüm Bulut tarafından 14 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Gülsüm Bulut

  Gülsüm Bulut Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Günümüzde birçok kadının saçları, uygulanan kimyasal işlemler sonucu yanıyor veya yıpranıyor, bu durum karşısında saçları kısa kestirmekten başka çare kalmıyordu. Fakat bu konuda özel formül geliştiren uzmanlar, bilimsel ve teknoloji harikası olan saf keratin proteinlerini kadınlara ulaştırdı. Artık ev ortamında istediğiniz zaman basit bir şekilde keratin bakımı yapabilir, saçların ihtiyaç duyduğu proteinleri saçlarınıza aşılayabilirsiniz. Nasıl mı?

  saf-keratin.jpg

  Yanan Yıpranan Kırılan Saçlara Saf Keratin Yükleyerek Saçlar Nasıl Kurtulur?
  Çok çok kolay bir işlemle, kuaföre gitmeden, bir kaç seans doğal keratin yüklemesiyle bunu rahatlıkla başarabilirsiniz. Evet, nano teknoloji ile binlerce defa küçük mikro parçacıklara bölünerek küçültülen proteinler, saça sürüldüğünde, hasarlı noktalara nüfuz ederek saça kemik gibi kaynar ve mucize gibi bir onarım gerçekleşir. Ayrıca bu keratin proteinleri, saçın çevresinde incecik bir film şeridi gibi bir kaplama yaparak, ince telli saçlara ve zayıflamış saç tellerine hacim, dolgunluk ve kalınlık sağlar. Saçlar güçlenerek kopmaz bir hal alır. Saçlar daha parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşurlar.

  Keratin Nedir?
  Keratin bir proteindir
  . En çok kuaför sektöründe ve saç bakım alanında yanan ve yıpranan saçların tekrar yeniden yapılanmasında kullanılırlar. Saçlarımızın yaklaşık %72 'si keratin proteinlerinden oluşur. İşte bio teknolojik metotlarla elde edilen nano düzeydeki keratin proteinleri, o kadar küçük parçacıklardan oluşuyor ki, saçların en derin noktalarına kadar kolayca girerek orada kaynar ve saçı tamir eder. Keratin proteinleri yapı itibariyle çok sert ve dayanıklı olduklarından saçta daimi bir etki gösterirler. Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlarlar. Diğer kimyasal ve sentetik içerikli keratin bakımlar gibi yıkandıklarında suyla birlikte akıp gitmezler.

  Saf Keratin Nerede Bulunur?
  Piyasada nerdeyse tüm keratin bakım ürünlerinde, kimyasal ve sentetik içerikli ürünler yer alır. Bunlar saça geçici bir konfor verirler. Saçta kalıcı bir bakım ve onarım yapamazlar. Hatta çok sık uygulandıklarında saçın sülfür bağlarını koparabilirler. Ancak Saf Keratin proteinlerinin, hiçbir kimyasal ve sentetik katkılarla, işlemlere maruz bırakılmadan ve karıştırılmadan, doğal yapısı bozulmadan, saçın ana yapısına uygun, diğer proteinler, mineraller ve vitaminlerle formülüze edilip, kullanışlı hale getirilmesiyle, saçta mucizevi bir yapılanma gerçekleşir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2018
   
 2. AYDIN DOĞA

  AYDIN DOĞA Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Gerçekten çok işe yarı yan ürün şuan şampuan+ kremini kullanıyorum dökülmede baya fark var.
   
   
 3. Seren Gülendam

  Seren Gülendam Forumbudur.Com Ziyaretçi

  AYDIN DOĞA destekli sallasaydın bari hadi şampuanı biraz anladık da kremle saç dökülmesini nasıl durdurdun ? arkadaşlar inanmayın şu dolandırıcılara heryere böyle yorumlar atıp kafanızı karıştırmaya çalışıyorlar sakın itibar etmeyin
   
   
 4. yasemin Uyar

  yasemin Uyar Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Bn de saçlarım röfleden ombreden vs yandığından beri keratinbakim firmasından iki senedir keratin bakım alıp kendim evde yapıyorum doğal olduğu için sürekli aynıyerden alıyorum, fazla çeşit yok ama olanlar da en üst kalıte bir yer, özellikle serumlarla maskesine bayıldım kokuları da çok hoş...
   
   
 5. CharliBrown

  CharliBrown Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  4
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Arkadaşlar merhaba saç bakımına önem verenler için saf, doğal ve organik ürünler kullanmak şart. Çünkü kimyasal katkılı ürünler hem ucuz oluyor hemde bir anlık güzel gösterse dahi saçların yıpranmasına sebep oluyor. Gerçek saf doğal ve organik ürün arayışında olanlar keratin eczanesi'nin ürünlerini inceleyebilir tavsiye ederim.
   
   
 6. Şeyma Odabaşı

  Şeyma Odabaşı Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Bende saçlarıma dipten uca keratin bakımı yapmak için keratinli onarıcı full set kullanıyorum hem saçlarımı dipten uca keratin bakımımı yapıyorum hem de saçlarımın hızlı uzamasını sağlıyorum herkese tavsiye ederim.
   
   
 7. keratin eczanesi

  keratin eczanesi Forumbudur.Com Ziyaretçi

  intense keratin & keratin eczanesi şeklinde aratarak ulaşabilirsiniz. çünkü bu markanın tatlit eden bir firma çıkmış dikkat edin.
   
   
 8. Bir Dost

  Bir Dost Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Evde keratin bakımı ürünlerine www.intensekeratin.com sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sürekli ürün kullanım desteği veriyorlar ve çok ilgililer tavsiye ederim.
   
   
 9. keratinci

  keratinci Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Ben uzun zamandır ara ara bakım için kullanıyorum ilk yandığı zaman 3 yıl önce falan başladım kullanmaya dan aldığım ürünleri saçlarıma çok fazla işlem uyguluyorum bu sebeple arada alıp kullanıyorum Liquid keratin şampuan ve Liquid keratin saçta kalan kremi sürekli olarak kullanıyorum zaten saçlarıma iyi geliyor. Uzun zamandır kullandığım ve kullanıcağım ürünler artık belli liquid keratin :)
   
  Ayca bunu beğendi.
   
 10. gebeanne

  gebeanne Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  2
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
   
 11. Gizem Aktepe

  Gizem Aktepe Forumbudur.Com Ziyaretçi

  [​IMG] web sayfasında tüm detayları mevcut inceleyin karar verin. Sorularınız için kesinlikle iletişime geçmeni ihmal etmeyin çok ilgililer.
   
   
 12. Ayca

  Ayca Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  2
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Yanmış ve kestirmek zorunda olduğum saçlarımı bu ürünler sayesinde kurtardım.paramın son kuruşuna kadar helal olsun.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş