Saçlarımda Aşırı Dökülme Var!

'Saç Dökülmesi' forumunda Defne Balgat tarafından 21 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Defne Balgat

Defne Balgat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba,

Mevsimsel midir nedir bilmiyorum ama saçlarım inanılmaz derecede çok dökülmeye başladı. Loreal markasına ait şampuan kullanıyorum ve saçlarımın inceldiğini düşünüyorum.

Acaba bana saç dökülmesi için önereceğiniz bir şampuan var mıdır arkadaşlar? Çünkü bu durum canımı çok sıkıyor ve üstüne üstlük bir de stresin yarattığı dökülmeler yaşanınca her taramamda tarak saçlarımla doluyor. :(

Lütfen tecrübe sahibi kız arkadaşlara sesleniyorum ama saç dökülmesi için ürün önerisinde bulunur musunuz?

2. Saç Doktoru

Saç Doktoru Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Defne Hanım Merhaba,

Market tarzı yerlerden aldığınız ürünlerin hepsi fazla kimyasal içeriğe sahip olduğu için dış yüzeyinde yazan özellikleri taşımamaktadırlar. Bu yüzden saç dökülmelerini mevsimler deyip hafife almamak gerekir. Çünkü dökülen saçların köklerini destekleyici ürünler kullanmazsanız, yeni saç telleri gelişimi tamamlanamaz ve dökülen saçlarınızla kalırsınız. Bu yüzde aşağıda sizin için seçmiş olduğum şampuanları kullanarak mevsimsel dökülmeyi azaltabilir, yaşanacak bir çok saç probleminin önüne geçebilirsiniz.
    • Wella Sp Bayan Dökülme Önleyici Serum 100ml
    • Biopoint Dermo Antihairloss Kadınlar İçin Dökülme Önleyici Şampuan
    Bu iki ürün sayesinde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Ancak sizin için seçtiğim ürünlerin kullanımını en az 6 ay boyunca düzenli olarak yapmalısınız. Son olarak da saç dökülmesini engelleyen ürünler saç diplerinde kuruma yapacağı için nemlendirici krem kullanmanız gerektiğini de hatırlatmak isterim.

Saygılarımla, geçmiş olsun.

3. AhmetEren

AhmetEren Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam erkek için ne önerirsin? Erkek tipi saç dökülme problemini en ağır yaşayanlardan biriyim.

4. ahmet89

ahmet89 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Shen min kullanabilirsin kardeş ben de kullandım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş