Saçlarım Dökülüyor ve Yavaş Uzuyor

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Saçlarım daha önceden düzdü ve çok kolay bir şekilde fön işlemi uyguluyordum. Ancak şu son 4 aydır saçlarımın önü kendiliğinden kıvırcık olmaya başladı. Bu durum karşısında fön işlemini sürekli yaptığım için saçlarımda kırılma ve dökülmeler meydana geliyor.

Şimdi benim bilir kişi arkadaşlara sorum şudur:

Çok geç uzayan ve son 4 aydır aşırı derecede dökülme yaşanan saçlarım için ne yapabilirim?

Bu konuda neler yapabilirim, saçlarım için nasıl bir bakım kürü uygulayabilirim?

Acaba diyorum Wella’nın SP Maxximum Toniği piyasada bulunmakta. Bu ürünü satın alıp kullanmaya başlasam mı? Şimdide cevaplama yapacaklara teşekkür ederim.

Saç Doktoru

Forumbudur.Com
Üye
@Doğukan Ayyıldız Merhaba,

Wella Sp Maxximum Dökülme Önleyici Tonik’i şampuanıyla birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Saç dökülmesini önleyen ürünlerin bir çoğu saçınızda kuruluk meydana getirebilir. Bu durum karşısında saç maskesi yapmanızı ya da saçınıza uygun nemlendirici kremler kullanmanızı öneriyorum...

Size tavsiyede bulunacağım ürünler sırasıyla şöyledir;
  • Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuan 250ml
  • Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Tonik 100ml
  • Matrix Total Results Moisture Me Rich Nemlendirici Bakım Kremi 300ml
İsmini paylaşmış olduğum ürünleri düzenli olarak 6 ay boyunca kullanın ve saçınızdaki gelişmeleri lütfen bizimle paylaşın. Şahsi düşüncem bu kombinasyon ürünler saç ve saç derinize çok fayda sağlayacaktır. Şimdiden geçmiş olsun.

AhmetEren

Forumbudur.Com
Üye
Benimde aynı sorunum var. Saçlarımda dökülme ve geç uzama problemi yaşıyorum. Bu söylenilenlere kulak asacağım ve önlemlerimi bu yazılanlara göre alacağım.

Jasemin ak

Forumbudur.Com
Üye
sacmalamayın arkadaslar sac ıcın en faydalı urun keratın maddesıdır. bi nevi sacın besın maddesı. 1 bucuk ayda 2 bucuk santım uzadıgına sahıt oldum. kendım kullanıyorum gayet guzel kokulu parlak gorunum saglayan bır madde. saf keratın bulunması zor bır madde ama ben cok arastırdım ve sonunda buldum. detay ıcın lınk atıyorum.