Saç Kırıklarına Saf Zeytinyağı

'Saç Bakımı' forumunda Banu Güven tarafından 29 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Tamamı saf olacak şekilde saçlar için kullanılacak zeytinyağı kırıkları yok ettiği gibi daha parlak görünmesine yol açıyor. Geçen ay arkadaşım Bursa'dan taze saf zeytinyağı getirdi. 20 gündür saçlarıma düzenli olarak 3 günde bir masaj yaparak sürüyorum... Saçlarım gözle görülür kırıklardan kurtulduğu gibi şimdi daha canlı görünüyor.

Eğer saçlarında kırık olanlar varsa bu yönteme başvurarak hayal ettiğiniz saçlara kısa sürede kavuşabilirsiniz. Birde arkadaşlar, eğer saç uçlarınız yanık kırığı olmuşsa kesinlikle ayda bir kere uçlarından kestirmeniz gerekiyor. Yoksa saç uçları oksijen alamayacağı için ister istemez canlılığını yitiyor ve saçta dökülmeler meydana geliyor.

Konu hakkında sormak istediğiniz bir şeyler olursa lütfen yorum bırakın. Herkese iyi günler dilerim.

Nurten Aydın bunu beğendi.

2. Jasemin ak

Jasemin ak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saclarınız degerledır. saclara en ıyı gelen madde keratındır. daha 2 ay onceden kullanmaya baslamıs olmama ragmen parlak guclu dokulmeyen ve canlı saclara sahıp oldum. sacı besleyıcı ozellıgı cok cok yuksek. keratıne ulasamayan arkadaslar ıcın kendı kullandıgım urunu tavsıye ederım lıquıd keratın sayfadan ıncelemenızı tavsıye ederım. nasıl kullanılcagı hakkında dert etmeyın. sıze madde madde anlatıyorlar. ınanın ısı uzmanlara bırakmıs tek fırma dıye dusunuyorum tesekurler lıquıd...

3. Mehmet Güçlü

Mehmet Güçlü Forumbudur.Com Ziyaretçi

Jasemin ak at yalanı sikeyim inananı sen git önce bir türkçe konuşmasını yazmasını öğren her yere aynı yorumu atmışsın insanları salak yerine koyup kendi ürünlerini satmaya çalışan dolandırıcı keratinci

4. Gozde33Mercan

Gozde33Mercan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya kızlar benim saçımda son bir iki hafta içinde çok fazla kırılma oldu resmen süpürge kafa oldum, bu kırıkları aldırmak dışında önerebileceğiniz bir yol var mı

5. Şule

Şule Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kırıklar sadece uçlarda ise fazla fön çekmeyin ya da korumak için Likid keratin yağı kullanın, kestirmeden bakım yapmak isterseniz o zaman Keratin Sprey Serum ile 3 günde bir keratin yükleyin ancak 5 seansta düzelir. ben ta geçen sene keratinbakim'dan aldım tavsiye ederim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş