Rüyada Anne & Baba Olduğunu Görmek

Odie

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Mar 2018
Mesajlar
8
Tepkime puanı
2
Konum
Çanakkale
Rüyada Baba Olduğunu Görmek:
Rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi gelişmelere ve bekar biri ise güzel bir ilişkiye başlayacağını bildirir.

Evli ve çocuğu olmayan kişiler için de gerçek hayatta baba olunacağının müjdesi anlamına gelir.
Baba olduğunu görmek kişinin sorumluluklarının artacağına ve yeni hayat gaileleri nedeni ile yorgunluk yaşayacağını, hayatının huzurlu ve yoğun bir tempoda geçeceğini bildirir.

Arkadaşlıkların güçleneceğini ve her konuda destek alınacağını da bildiren rüya, genel olarak hayırlı yorumlara vesiledir. Ticaret yapan kimseler için yeni bir iş yeri daha açma anlamına geldiği gibi, kişinin emrinde çalışan kişilerin sayısında da artış olacağı anlamına gelir. İyi ve bereketli bir gelirin de habercisidir.

Rüyada Anne Olduğunu Görmek:
İslami açıdan çok hayırlı ve kişi için nimetlerin artacağı, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı güzel bir hayata işaret eder.
Sıkıntıda olan kişiler anne olduklarını görürlerse bütün duaları kabul olur ve dertlerinden bir hamlede kurtulurlar.

Fazla vakit geçmeden kişinin geleceğe dönük projelere adım atacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına yorumlanır. Para sıkıntısı olanlar için rahat nefes alabilecekleri ve huzurlu bir psikolojiye kavuşacakları güzel günlerin geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına alamet eder.
 
Benzer konular Forum Tarih
Odie Rüya Tabirleri 0 869
Sena Rüya Tabirleri 0 406
Sena Rüya Tabirleri 0 809

Benzer konular