Rossmann Ürünleri Kaliteli mi?

'Kozmetik Markaları' forumunda Gülay Keskin tarafından 29 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba kızlar,

Rossmann markası bilindiği üzere bir çok il ve ilçede mağazası bulunan, kozmetik ürünleri uygun fiyata satan yerdir.

Bende kaç zamandır Rossmann'dan alışveriş yapmayı düşünüyorum ama nedense bir türlü cesaret edip sattığı kendi üretimi olan ürünlerini kullanamadım. Acaba daha önceden bu markanın ürettiği ürünleri kullanıp memnun kalanınız var mı?

Özellikle temizlik ürünleri hakkında yorum bırakırsanız sevinirim. Şimdiden cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.

2. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Rosmann ürünlerini beğenerek kullanıyorum. Bugüne kadar aldığım hiç bir temizlik ve kozmetik ürünlerde sıkıntı yaşamadım. Alman markası olmasının hakkını veriyor.

Ama bence biraz daha AVM ortamlarına mağaza açması gerekiyor. Bence Watsons ve Gratis gibi mağazalardan daha çok ürün çeşidine sahip. Bu yüzden Rossmann kalitesini tek geçerim.

Avcılar'da oturan var ise Pelican AVM içinde mağazası bulunuyor.

3. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Rossmann faliyetlerini uzun yıllardır ülkemizde sürdürmektedir. Bugüne kadar çok alışverişim oldu ve hepsinden de memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Yalnız Nurten arkadaşımızın da söylediği gibi ulaşması zor lokasyonlarda mağazalar bulunduğu için sürekli alışveriş yapmak mümkün olmuyor. Ben anca ablamlara gidersem orada ki Rossmann mağazasından faydalanıyorum.

Sattığı ürünler kalitesine göre çok ucuz, hiç düşünmeden kullanmanızı tavsiye ederim.

4. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Bize yakın mağazası olduğu için biz ev temizlik ürünlerini hep ordan alırız. Hem hesaplı hem de kalitelidir. Hiç gönlünüzü ikilemeden alın kullanın derim.

5. Semih Cantürk

Semih Cantürk Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Şemsiye almıştım Rossmann'dan 1 hafta sonra rüzgarda paramparça olmuştu. O kadar kaliteli ki anlatamam. :D

Hani aldığım şemsiye pahalı değildi, ama yinede tek rüzgar görmede paramparça olması gerçekten bu markanın kaliteli mi sorusuna cevap vermeme engel oluyor. Tabi diğer ürünlerini kullanmadım ama dediğiniz gibi fiyat uygun kalite orta dereceli.

6. Selmaras

Selmaras Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir sürü vegan sertifikalı markası var Alterra, Isana, Babydream, Rival de Loop. zaten almanların disiplinine her zaman güvenmişimdir çok severim rossmannı

7. Kubra S

Kubra S Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gayett kaliteli ürünleri var.. Bende severek kullanıyorum.. sadece Watson, Gratis ve Eveshopaa göre daha az lokasyonu var.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş