REVOX Saç Kremi Kullananlar

Gülben Göktürk

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
25 Ağu 2017
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Konum
İstanbul
Revox Saç Kremi, özel içerdiği doğal bileşenleri sayesinde saçların yumuşaklık kazanmasını sağlayan bir üründür. Böylece yumuşayan saçlarınız artık eskisi gibi kırılmayacak. İçeriğinde bulunan Celyamin Özü de saçları dipten uca onarmaya yardımcı olur. Eğer duştan sonra saçlarınızı zor tarıyor iseniz Revox At Kuyruğu Saç Kremi kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Genelde her şampuanlama işleminden sonra saçlara bakım kürleri uygulanmalıdır. Çünkü bazı şampuanlar kafa derisinde kurumaya yol açıp saçların cansızlaşmasına neden olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle şampuan kullanımının yanı sıra bakım kremleri de kullanmanız tavsiye edilir.Satış Fiyatı: Ürünün piyasa değeri 40 TL'den başlamaktadır. Ürünü Gratis, Watsons, Rossmann, Eve vb. kozmetik satışı yapan mağazalarda bulmanız mümkündür. Satış kanallarına göre fiyatlarda değişiklik görülebilir.

Ürün Çeşitleri:
  • At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi
  • At Kuyruğu Sıvı Saç Kremi
Revox Saç Kremi Özellikleri, Faydaları:
  • Saçlarınıza kuş tüyü yumuşaklığı verir.
  • Saçların kırıklarını onarır, parlak görünmesini sağlar.
  • Şampuan kullanımı sonrası saç bakımını destekler.
  • Saçlarda meydana gelen kırılmaları azaltır.
  • Yıkama sonrası kolay taranır saçlar.
Kullanım Bilgisi: Revox At Kuyruğu Şampuanı ile saçlarınızı yıkadıktan sonra saç kremini homojen şekilde saçlarınıza masaj yaparak yedirin. Saçta 2-3 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Düzenli kullanarak saçların ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz.
Daha önceden Revox At Kuyruğu Saç Kremini kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi sayfa devamına yorum olarak yazabilirsiniz.