Reklamları Kaldır!

'Şikayet ve Öneriler' forumunda Manley tarafından 24 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Manley

Manley Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu yazımı okuyan, okumayan herkese s.a; forum sahibi kimse su reklamları kaldır kardeşim. Forumda fazla vakit geçirmek isteyenlere bir güzellik daha yap, şu mavi rengini daha flat bir renge çevir gözüm şişti. :D

2. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Manley bey,

Forum sitemizdeki reklamlar kullanıcıyı etkileyecek noktalara eklenmemiştir. Bu yüzden reklamlar bir forum sitesinin vazgeçilmezi diyebiliriz. Çünkü reklam gelirleri forum sitesinin daha büyümesi için farklı çalışmalarda kullanılmaktadır.

Sitemizin rengi de kullanıcı oylaması sonucu belirlenmiştir. İlerleyen birkaç gün içinde foruma kendi renklerinize uygun tema seçebileceğiniz bir özellik kazandırmayı düşünüyoruz. Çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir.

Saygılarımızla, iyi forumlar dileriz.
    Forumbudur.Com Yönetim

3. Manley

Manley Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için teşekkürler. Malum mobil kullanım bilgisayara nazaran daha geniş kapsamlı kullanılıyor. Eee hal böyle iken mobilin küçük ekranında gözlerimiz forumdan çok reklamlara kayıyor. :D Renge gelince 2 dakikalık ayar hepsi bu çalışılacak bir şey yok ki. :D

4. Yiğit

Yiğit Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Manley, zurnanın sesi uzaktan hoş geliyor. Fakat adamlar bu siteleri kurmak ve büyütmek için onca yatırım altına giriyorlar. Xenforo lisansı şuan 150 dolar civarı satılıyor. Bunun üzerine Sunucu (Hosting), SSL Sertifikası, Statik IP ücretleri derken olaylar senin bakış açın gibi gerçekleşmeyebiliyor. Zamanında büyük bir forum sitesinde moderatörlük yapan biri olarak bu işlerin nasıl ilerleyiş kaydettiğini biliyorum. Bu yüzden şikayet-talep konusu açmadan önce tezini iyi hazırlamanı tavsiye ederim. Adamlar bu işten kar elde etmeyecekse ne diye biz insanlara hizmet versin? Sence mantıklı mı? Değil! O zaman böyle siteler için küçük çaplı araştırma yaparak istekte bulun. ;)

Hortlak bunu beğendi.
  5. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Ağzı olan konuşuyor, ama kimse demiyor ki bu insanlar böyle bir emek vermiş ve bu reklamlar boşuna eklenmiyor. Forumbudur.Com bana göre piyasanın en sade en kaliteli forum sitesidir. Bu yüzden zamanımın çoğunu burada geçiriyorum. Reklamlar bana bugüne kadar hiç bir şekilde rahatsızlık vermemiştir. Çünkü reklam yerleşimleri güzel yapılmış. Bazı sitelerde adamlar konu içine bile reklam gömüyorlar. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş