Regl Döneminde Geciktirici Kullanmak Doğru Mu?

'Cinsel Sağlık' forumunda Nurten Aydın tarafından 1 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaşlar,

Regl döneminde geciktirici kullanmak sizce doğru mudur? Soru hakkında cevaplarınızı bekliyorum. Benim gibi bu başlık altında araştırma yapanların bilgilenmesine yardımcı olacaksınız. Daha önceden hiç bu yöntemi denemediğim için deneyim sahibi arkadaşların cevabı benim için çok önemli...

Şimdiden cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim. :oops:

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    93
    Ödül Puanları:
    28
    Canım bu kişinin bünyesine göre değişkenlik gösterebilir. Sen en iyisi doktor tavsiyesi alarak geciktirici kullan. Ben şahsen doktorumun dedikleri doğrultusunda kullandım ve herhangi sorun yaşamadım.

Eğer doktorla uğraşamam diyorsan alıp deneyerek tecrübe edinmen de mantıklı olacaktır. Aklına takılan özel soruları da bana mesaj atarak sorabilirsin. Kendine çok iyi bak, bu konuyu da bu kadar dert etme! :)

3. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanmanı tavsiye etmem. Çünkü hormonları bozacağı için bazı olumsuzluklarla karşılaşman mümkün olabilir. @Canan arkadaşımızın dediği gibi doktor önerisi alman daha mantıklı.

Şimdi geciktiricinin yan etkisi olmaz dersek bu sefer doğru bilgilendirmiş oluruz.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş