Redone Bıyık Ve Sakal Bakım Serumu Kullananlar

RamazaN

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
26 Eyl 2017
Mesajlar
20
Tepkime puanı
11
Konum
İstanbul
Redone Bıyık Ve Sakal Bakım Serumu, bıyıklarınıza ve sakallarınıza derinlemesine bakım yaparken, aynı zamanda hissedilen yumuşaklık ve parlaklık sağlayan bir formüle sahiptir. Sakal problemlerinin önlenmesi ve giderilmesinde etkili olan Redone Bıyık Ve Sakal Bakım Serumu sayesinde gerçek sakal ve bıyık bakımını keşfedin. İçeriğindeki özel bileşenler ile sakalınızın köklerini temizlerken, kepek ve pullanma oluşumunun azalmasına ekstra yardımcı olur. Doğal meyve asitleri kullanılarak elde edilen bu ürün hakkında detaylı bilgilendirmeye yazı devamında ulaşabilirsiniz.Ürün Fiyatı:

Hepsiburada, N11, Gittigidiyor tarzı sanal alışveriş sitelerinde 50 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Redone Bıyık ve Sakal Bakım Seti Özelliği, Faydaları:
  • Boş sakal yerlerini doldurmaya yardımcı olur.
  • Sakallarda oluşan pullanmayı ortadan kaldırır.
  • Daha gür sakal yapısına sahip olmanızı sağlar.
  • Sakalların daha düz çıkmasını ve yumuşak olmasını destekler.
  • Sigara, alkol vb. zararlı maddelerin kullanımından kaynaklanan sakal sararmalarını ortadan kaldırır.
Kullanım Bilgisi:
Dörtlü set halinde satışı yapılan Redone Bıyık ve Sakal Serumu paketinin içerisinde şampuan, krem, serum, loyson bulunmaktadır. İlk önce şampuanla sakal bölgesi güzelce yıkanır. Daha sonra serum + losyon kullanım talimatındaki gibi temiz bölgelere sürülür. En son işlemde krem sürülerek bakım sonlandırılır.
Daha önceden ürünü kullanıp deneyim sahibi olan arkadaşlar, düşüncelerinizi sayfa altındaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular