Qnt Light Digest Whey Protein Tozu Kullananlar

Arnold

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
17 Kas 2016
Mesajlar
60
Tepkime puanı
2
Konum
İstanbul
Qnt Light Digest Whey Protein Tozu, sindirimi son derece kolay olan ve %76 gibi yüksek bir oranda protein miktarı ile dikkat çekmekte olan protein ürünü olmaktadır. Yapılacak olan bütün spor faaliyetleri için tamamen uygun olan içeriği ile, yüksek oranda protein ve lif bulundurmasından kaynaklı olarak, özellikle de diyet yapmakta olan sporcuların, tamamen güvenli bir şekilde tüketebileceği protein ürünü olmaktadır. Qnt Light Digest Whey Protein Tozu, son derece yüksek oranda bulundurmuş olduğu protein oranı ile birlikte kas kütlesinde artış sağlaması ile birlikte hali hazırda arttırılmış olan kas kütlesinin korunmuş olmasını da sağlamaktadır. Qnt Light Digest Whey Protein Tozu, özellikle diyet yapmakta olan sporcular tarafından kullanılmış, son derece iyi yorumlar almış ve genel olarak tavsiye edilen sporcu ürünleri arasına girmeyi başarmıştır.

qnt-light-digest-whey-protein.jpg

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 20 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 25
Bir Servis için Besin Değerleri% Günlük Değer*
Enerji77 kcal**
Yağ1 g**
Doymuş Yağ0,7 g**
Karbonhidrat1,7 g**
Şeker1,5 g**
Lif0,6 g**
Protein15,5 g**
Tuz0,09 g**
İnülin620 mg**
Klorid80 mg g10%
L-Lösin (BCAA)1698 mg**
L-Valin (BCAA)1006 mg**
L-İzolösin (BCAA)1036 mg**
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplama yapılmıştır.
** Günlük değerleri hesaplanmamıştır.

Qnt Light Digest Whey Protein Tozu Genel Özellikleri:
  • Yukarıda anlatımı yapılan bu ürünü detaylı inceleyecek olursak özellikleri bakımından, çok kolay sindirim olanağı sunmaktadır.
  • Diğer protein ürünleri ile karşılaştırıldığı zaman içeriğinde lif bulundurmaktadır.
  • Qnt Light Digest Whey Protein Tozu, tasarımı göz önüne alındığı zaman, açma ve kapatma kilitli paket sistemine sahiptir ve bu sayede pratik kullanım imkanı sunmaktadır.
  • Qnt Light Digest Whey Protein Tozunun 40 gramında 30,4 gr protein miktarı bulunmaktadır.
  • Son derece hafif içimi sayesinde de tüketim esnasında zevkli olması ile bilinmektedir.
Kullanım Bilgisi: Spor öncesi ve sonrası kullanımı uygun olan bu ürünü, 300 ml sıvı içecekle karıştırarak tüketmelisiniz. Shaker olmadığı zamanlarda küçük bir karıştırıcı kullanarak da ürün kullanımını yapabilirsiniz.
Daha önceden ürünü kullanıp deneyim sahibi olanların kullanıcı yorumlarını sayfayı aşağı kaydırarak inceleyebilirsiniz. Ürün hakkındaki görüşlerinizi ise siteye üye olduktan sonra paylaşmanız mümkündür.