PUBG Mobile Oynarken Bağlantı Kopması Yaşıyorum

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

PUBG Mobile oynarken sürekli bağlantı kopması problemi yaşıyorum. Bu konu hakkında onca araştırma yaptım ama bir türlü çözüm yolunu bulamadım. Wi-Fi çekim gücü güçlü ama oyundayken sürekli sunucu bağlantı hatası yaşıyorum. İnternetten araştırmalar sonucu elde ettiğim tüm yöntemleri denedim ama anlık bağlantım gidip geliyor.

Daha önceden benim gibi bu sorunu yaşayıp çözüm bulanların yardımını rica ediyorum. Ne yaptıysam bir türlü ağız tadıyla bu oyunu oynayamadım. :(

TeknoCan

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Casper,

Daha önceleri bende bu problemi sürekli yaşıyordum. Kısa bir araştırma yaparak yabancı kaynaklı bir sitede anlatılanları uygulayıp problemi çözüme kavuşturmuştum. Yapman gereken ilk iş mobil cihazında tarayıcı geçmişini temizle. Wi-Fi kullandığında "Hücresel Veri" açık olmasın ya da Hücresel Veri açıkken "Wi-Fi" kapalı olsun. Çünkü ikisi açık olduğunda çakışma yaşanıyor ve oyun esnasında bağlantı kopmaları meydana geliyor. Emin ol dediklerimi uyguladıktan sonra bir daha can sıkıcı problemle karşılaşmayacaksın. :)

Nehir

Forumbudur.Com
Üye
Yorumunuzu dün gördüm, söylediklerinizi denedim ve bende de meydana gelen bağlantı problemi yok oldu. Gerçekten kendi adıma teşekkür ederim @TeknoCan arkadaşım.

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Casper,

Daha önceleri bende bu problemi sürekli yaşıyordum. Kısa bir araştırma yaparak yabancı kaynaklı bir sitede anlatılanları uygulayıp problemi çözüme kavuşturmuştum. Yapman gereken ilk iş mobil cihazında tarayıcı geçmişini temizle. Wi-Fi kullandığında "Hücresel Veri" açık olmasın ya da Hücresel Veri açıkken "Wi-Fi" kapalı olsun. Çünkü ikisi açık olduğunda çakışma yaşanıyor ve oyun esnasında bağlantı kopmaları meydana geliyor. Emin ol dediklerimi uyguladıktan sonra bir daha can sıkıcı problemle karşılaşmayacaksın. :)
Hocam teşekkür ederim. Sayenizde bu sıkıntıdan tamamen kurtuldum. Gerçekten inanılmaz derecede canımı sıkıyordu. Vallahi dediğinizi yaptım hiç bir kopma yaşamadım :D cansınız can.

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
@TeknoCan arkadaşın anlattıklarını birçok kişi bilmediği için sürekli kopma sorunu yaşıyorlar. Bence her oyuna girildiğin de bu seçimlerin yapılması gerekiyor.