Prozinc Şampuan Kullananlar

TurgutReis

Forumbudur.Com
Üye
Prozinc, yıllardır Türkiye'de saç bakımına dair birçok ürün üretimi yapmış markadır. Genelde ürünlerin çoğunluğu bitkisel ve kimyasal içeriklerden elde edilmektedir. Prozinc markasının piyasada şampuanı, saç bakım kremi + maskesi ve spreyleri bulunmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler saç dökülmesine karşı etkili formüle sahiptir. Prozinc markalı şampuanlar kullanarak saç dökülmesinin önüne geçebilir, saçın ihtiyaç duyduğu bakımı yapabilirsiniz.

prozinc-sampuan-kullananlar.jpg

Fiyatı:
Prozinc şampuanlarının piyasa satış fiyatı 19 TL'den başlamaktadır.

Şampuan Çeşitleri:
  • Prozinc Woman Şampuan
  • Kuru Saç Şampuanı
  • Normal ve Yağlı Saçlar Şampuanı
Ürün İçeriği:
Ürün içerik bilgileri kullanacağınız ürünlerin çeşitlerine göre değişiklilik gösterebilir.
  • Papatya Özleri
  • Sabal Meyvesi Ekstratı
  • Dul Avrat Otu Ekstratı
  • Panax Ginseng
  • Biotin
  • E Vitamini
  • Soya Proteinleri
  • Hint Yağı
Prozinc Şampuanın Özellikleri, Faydaları:
  • Saç dökülmesine karşı etkili formüle sahiptir.
  • Saçın ihtiyaç duyduğu temizliği yapar ve canlanmasına yardımcı olur.
  • Saç köklerini uyararak yeni saç oluşumuna yardımcı olur.
  • Saçın ihtiyaç duyduğu hacmi ve dolgunluğu kazandırır.
  • Saçların canlılığını ve parlaklığını artırır.
  • Saçların daha hızlı uzamasını sağlar.
Kullanım Bilgisi:
Islak saça yeteri miktarda şampuan alınır ve masaj yaparak köpürtülür. Daha sonra saçta 2 dakika bekletilen şampuan su ile durulanır. Daha etkili sonuç elde etmek için Prozinc saç bakım kremlerini durulama sonrası kullanabilirsiniz.
Daha önceden Prozinc markasının saç ürünlerini kullanıp deneyim sahibi olanlar marka hakkındaki düşüncelerini sayfa altında yorum olarak paylaşabilirler.

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Ben geçen yıl 5 ay boyunca Women olan şampuanı kullandım ve çok memnun kalmıştım. Dökülmem durmuştu ama saç köklerimi çok kurutuyordu. Bu yüzden şampuan değişikliliğine gitmiştim. Ama saçlarım dökülüyor ve çok cansız diyorsanız Prozinc markalı şampuanları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Genelde çoğu kişi saç derisinde kızarıklık yaptığını söylüyor, yalnız bende sadece kabuklanma yaptığını bilmenizi isterim.

Semiha Danki

Forumbudur.Com
Üye
Tavsiye üzerine yeşil şampuanını krem ve maskesiyle kullanmaya başladım. Harika nemlendiriyor. Yumuşacık dökülmeyen saçlar istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Kullanan biri olarak çok memnun kaldığımı bilmeniz için yorum bıraktım.

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Uzun süre kullanan biri olarak genel anlamda hiç memnun kalmadım. Saçlarımda kepeklenme, kaşıntı vb. birçok problem yaşattı. Bu tüzden şuan Ducray markasının saç dökülmesi için şampuanı kullanıyorum. Uzman tavsiyesi üzerine doğru şampuanı bulmak için kesinlikle bilir kişiden yardım alın. Her şampuan herkes de aynı etkiyi gösterecek diye bir durum yok.

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Kadınlar için özel üretilen şampuanı 2 ay boyunca kullandım ve denildiği kadar etkili değil. Saçlarım da inanılmaz derecede kepeklenmeye yol açtı. Kafa derim inanılmaz derecede tahriş oldu. Bence alternatif markalar tercih edilebilir.