Proxeed Plus Kullananlar

Metecan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
14 Kas 2017
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Proxeed Plus, özel geliştirilen formülü sayesinde erkek sperm kalitesini artıran gıda takviyesi bir üründür. İtalya'da GMP standartları altında doğal hammadeler kullanılarak seri üretimi yapılmaktadır. Ülkemizde kendi kategorisi altında en çok tercih edilen ürün unvanına sahiptir.

Proxeed Plus Ne İçin Kullanılır?
Sperm kalitesi düşük olan erkekler için sperm kalitesini artırmak için kullanılır. Düzenli kullanıldığı takdirde üreme sistemini destekler.Proxeed Plus'ı Kimler Kullanabilir?
Yapılan testler sonucu sperm kalitesi (testosteron seviyesi) düşük olan kişilerce kullanılabilir.

Proxeed Plus Özellikleri, Faydaları:
  • Vitamin ve koenzim q 10 ile güçlendirilen formülü ile kendinizi daha hissetmenize yardımcı olur.
  • Sperm kalitesini artırarak üreme sistemini güçlendirir.
  • Yoğun antreman yaparak kaybedilen sperm kalitesini korumaktadır.
  • Sperm morfolojisinin normale dönmesine yardımcıdır.
Proxeed Plus'ı Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünün kullanılması tavsiye edilmez. Uzmanların açıklamasına göre 18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun değildir.

Proxeed Plus Nasıl Kullanılır?
Tercihen aç karnına günde 2 defa kullanılabilir. Etkili sonuç elde etmek isteyenler, ürünü düzenli olarak 6 boyunca kullanmanız önerilmektedir. Sıcak içeceklerle karıştırılarak içilmesi tavsiye edilmemektedir. Lim aromalı olan bu ürünü damak tadınıza uygun şekilde hazırlamak için sıvı miktarı iyi ayarlanmalıdır.

Proxeed Plus'ın Yan Etkileri:
Herhangi bir hastalığın teşhisi ve tedavisi için kullanılmayan bu ürünün hiçbir yan etkisi gözlenmemiştir. Beklenmedik yan etkiler meydana geldiği an itibariyle zaman kaybetmeden doktorunuza danışın.
Daha önceden Proxeed Plus kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yazılı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
 

İhsan Akgül

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
9 Şub 2018
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Genelde spor salonlarında bacak antrenmanı yapan erkeklerin kullanmasını tavsiye ettiğim bir üründür. Çünkü vücut geliştirmek için testosteron seviyesini destekleyici ürünlerle yükseltmek gerekiyor. Aksine ne kadar ağırlık kaldırırsanız kaldırın testosteron seviyeniz düşük olduğu sürece hayalini kurduğunuz vücuda kavuşamazsınız. Ben antrenman sonraları kesinlikle kullanıyorum.
 

Merve

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
24 Haz 2018
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Bu ürünü doktor kontrolünde kullanmak daha doğru olur. Genelde bu tarz haplar kısırlığa yol açtığı söyleniliyor. Daha önceden kullanıp memnun kalmak farklı, bir insanın geleceğiyle oynanılması çok farklı durumlardır. Kesinlikle doktor kontrolünden sonra kullanımına başlanılmalıdır.
 

Benzer konular