Proxeed Plus Kullananlar

'Gıda Takviyesi' forumunda Metecan tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Metecan

Metecan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Proxeed Plus, özel geliştirilen formülü sayesinde erkek sperm kalitesini artıran gıda takviyesi bir üründür. İtalya'da GMP standartları altında doğal hammadeler kullanılarak seri üretimi yapılmaktadır. Ülkemizde kendi kategorisi altında en çok tercih edilen ürün unvanına sahiptir.

Proxeed Plus Ne İçin Kullanılır?
    Sperm kalitesi düşük olan erkekler için sperm kalitesini artırmak için kullanılır. Düzenli kullanıldığı takdirde üreme sistemini destekler.

Proxeed Plus'ı Kimler Kullanabilir?
    Yapılan testler sonucu sperm kalitesi (testosteron seviyesi) düşük olan kişilerce kullanılabilir.

Proxeed Plus Özellikleri, Faydaları:
    • Vitamin ve koenzim q 10 ile güçlendirilen formülü ile kendinizi daha hissetmenize yardımcı olur.
    • Sperm kalitesini artırarak üreme sistemini güçlendirir.
    • Yoğun antreman yaparak kaybedilen sperm kalitesini korumaktadır.
    • Sperm morfolojisinin normale dönmesine yardımcıdır.
    Proxeed Plus'ı Dikkatli Kullanması Gerekenler:
    Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünün kullanılması tavsiye edilmez. Uzmanların açıklamasına göre 18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun değildir.

Proxeed Plus Nasıl Kullanılır?
    Tercihen aç karnına günde 2 defa kullanılabilir. Etkili sonuç elde etmek isteyenler, ürünü düzenli olarak 6 boyunca kullanmanız önerilmektedir. Sıcak içeceklerle karıştırılarak içilmesi tavsiye edilmemektedir. Lim aromalı olan bu ürünü damak tadınıza uygun şekilde hazırlamak için sıvı miktarı iyi ayarlanmalıdır.

Proxeed Plus'ın Yan Etkileri:
    Herhangi bir hastalığın teşhisi ve tedavisi için kullanılmayan bu ürünün hiçbir yan etkisi gözlenmemiştir. Beklenmedik yan etkiler meydana geldiği an itibariyle zaman kaybetmeden doktorunuza danışın.

2. Bilal Tekbir

Bilal Tekbir Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kaç yıldır çocuk yapmak için eşimle gitmediğimiz doktor, başvurmadığımız yöntem kalmadı. En sonunda eczanecinin önerisi üzerine Proxeed Plus kullanmaya karar verdim. Henüz kullanmaya başlayalı 4 gün olduğu için ne gibi faydasını gördüğümü paylaşamıyorum. Ama çevremde bu ürünü kullanıp memnun kalan arkadaşlar biliyorum. Sperm kalitesini artırdığı yapılan testler sonucu ispatlanmış. Bakalım İnşallah bende de güzel sonuçlara yol açar da hayalini kurduğum evlada kavuşurum. :(

3. İhsan Akgül

İhsan Akgül Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Genelde spor salonlarında bacak antrenmanı yapan erkeklerin kullanmasını tavsiye ettiğim bir üründür. Çünkü vücut geliştirmek için testosteron seviyesini destekleyici ürünlerle yükseltmek gerekiyor. Aksine ne kadar ağırlık kaldırırsanız kaldırın testosteron seviyeniz düşük olduğu sürece hayalini kurduğunuz vücuda kavuşamazsınız. Ben antrenman sonraları kesinlikle kullanıyorum.

4. Ayhan

Ayhan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Doktor tavsiyesi üzerine alıp kullandığım ve memnun kaldığım üründür. Sperm kalitesini gerçekten yükseltiyor. Eğer sperm kalitesinde sorun yaşayan arkadaşlar varsa kesinlikle alıp kullanmalarını bende tavsiye ederim. Bende ne gibi faydalar sağladı? Sırasıyla cevabı;
    • Sperm kalitemi yükseltti.
    • Güne daha enerjik başlamamı sağladı.
    • Yaptırdığım testler sonucu sperm kalitem 12000’den 36000’e yükseldi.
    Kısacası kısırlık durumu yaşayan erkekler alıp düzenli olarak en az 6 ay kullansınlar.

5. Mehmet3536

Mehmet3536 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Uzun süreli kullanmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum.

6. Mehmet3536

Mehmet3536 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aç karınına mı tok karnına mı içilmeli?

7. Ozcan Gokce

Ozcan Gokce Forumbudur.Com Ziyaretçi

Öncelikle bu ürünü doktorum 6 ay kullanmamı istedi eşim 2. ayın sonunda hamile kaldı. İlaçtan fazla almıştım elimde 1 buçuk kutu kaldı isteyene uygun bir fiyatla satabilirim

8. Merve

Merve Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Ozcan bey, ilacı biz satın alabilir miyiz?

9. Merve

Merve Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürünü biz satın almak istiyoruz Özcan bey, iletişime geçerseniz seviniriz.

10. Nesrin

Nesrin Forumbudur.Com Ziyaretçi

11. Yavuz

Yavuz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar. Ben 4 ay kullandım. Bende değişim göstermedi. Daha sonra bitkisel ve organik doğal ürünlerin takviyesiyle düzelme oldu. Sperm değerleri şöyleydi:
    İleri hareket : %20
    Yavaş hareket : %10
    Hareketsiz : %70 doğal takviye sonrası:
    İleri hareket : %40
    Yavaş hareket : %10
    Hareketsiz : %50 Şu an eşim hamile çok şükür,,, benzer durumda olanlara yardımcı olmaya çalışırım...

12. Murat

Murat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ne kullandın Yavuz?

13. Raki

Raki Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ne kullandıgınıda yazsan

14. Yavuz

Yavuz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar geç gördüm,, o yüzden yazamadım. Öncelikle tavsiyem kesinlikle ümidinizi kaybetmeyin.. Kullandığım ürünler:
    1. Ender Saraç tarifi Maca kürü(videosu var)
    2. İbrahim Saraçoğlu: Keten tohumu yağı(yoğurtla karıştırıp-bir kase yoğurda bir veya bir buçuk çay kaşığı)
    3. İbrahim Saraçoğlu: L-Arijinin (Solgar)
    4. İbrahim Saraçoğlu: Keçiboynuzu pekmezi
    5. Son olarak da tevekkül
    1-2 ay gibi kısa sürede muhteşem etkisini gösterdi. Maca ve k.pekmezinden sabah ve akşam birer tatlı kaşığı kadar diğerlerini de günde bir defa olacak şekilde tükettim. Allah sabredenlerle beraberdir. Allah yardımcınız olsun...

15. Mest

Mest Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba ilacı kullanma miktarınızı söylermisiniz günde 1 mi 2 mi

16. Serdar

Serdar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Yavuz Bey benimde sonuçlar sizinki ile aynı değerlerde .proxeed plus kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş