Profesyonel Saç Şekillendirici Ürün Satanlar

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Herkese merhabalar,

Arkadaşlar uzun bi süredir yani yaklaşık 5 aydır Hanz de Fuko ürünlerini aramaktayım.

Bildiğiniz gibi ülkemize kozmetik ürün girişi yasak.

Forumda satışını yapan arkadaşlar var ne kadar mesaj atsamda dönüş alamadım.

Bu ürünleri arayışım devam ediyor bulsamda uyguna bulamıyorum yani demek istediğim satın almak isteyen arkadaşlar toplu bi şekilde bulmaya çalışalım hem bu sayede indirimde kazanabiliriz.

Not: Bu arada (Hanz de Fuko, By Vilain, Mr Pompadour, Blumann, Morris Motley) markalı ürünlerden satan varsa bana özel mesajdan iletebilir.

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Şu sıralar yabancı markaların saç şekillendirici ürünlerini ülkeye sokmak sıkıntı diyebilirim. Çünkü yurt dışından gelen kargolar gümrük kontrolünde geri çevriliyor. Zaten adını paylaştığın birçok marka Amerika ürünleri olduğu için Türkiye'ye gelmesi imkansız gibi bir şey.

Biraz bekleyip iyi bir araştırma yapıp bu konuda birilerinden yardım almalı. Ben forumda @Erhan Kutlu arkadaştan bir kaç ürün satın almıştım. Ama son zamanlarda kendisi de bu sıkıntılardan dolayı siparişleri geciktiriyor.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar @Serkan,

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim.

@Erhan Kutlu adlı üyeye defalarca mesaj atmama rağmen dönüş yapmadı.Yaklaşık 5 aydır iletişime geçmeye çalışıyorum fakat kendisi yoğun olduğunu söyleyerek dönüş yapmıyor. Başka satıcılarla anlaşmak lazım dediğim gibi toplu bir şekilde bulabilirsek uygun fiyatı yakalarız. Yoksa Türkiye'deki kötü saç şekillendiriciler ile geçineceğiz.

Hayırlı akşamlar...

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Bencede bu konuda birileri bize yardımcı olsun. Amerika'da adamlar on numara saç ürünleri kullanırken bizler mecbur bırakılıyoruz kötü ürünleri kullanmaya. Saydığın bir çok marka zaten Amerika ürünleridir.

@Hermes arkadaşımızın dediklerine katılıyorum. Birlik olalım ve birisi bize bu konuda yardımcı olsun. Ben Hanz de Fuko kullanan biri olarak çok memnun kalmıştım. Ama şimdi piyasada bulamıyorum, çünkü fiyatı pahalı hem de adamlar getiremiyor ki biz tüketiciye ulaştırsınlar.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Satan birini de bulmak lazım hocam.Toplu olarak alabilirsek gerçekten hepimiz için uygun olur. Şuan da 2 kişiyiz bakalım başkaları katılacakmı. Sizin görüşüme katılmanız çok iyi oldu, artık 2 kişiyiz dostum. :D

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Satan birini de bulmak lazım hocam.Toplu olarak alabilirsek gerçekten hepimiz için uygun olur. Şuan da 2 kişiyiz bakalım başkaları katılacakmı. Sizin görüşüme katılmanız çok iyi oldu, artık 2 kişiyiz dostum. :D
Ah keşke dediğiniz gibi bu ürünleri çok kolay şekilde alabilsek. İnanın yıllardır videolarda tanıtım reklamlarını izlemekten sıkıldım...

Bize bu konuda yardım eli uzatacak olana ömür boyu dua ederim. :)

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar @Casper
Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim.
Haklısınız satıcı bulmak çok zor.Yaklaşık 5 aydır arıyorum fakat bulamıyorum bulduğum an buraya yazacağım.Sonra bu forumda satışını yapan kullanıcılar var fakat umurlarında değil.Yapacak bişey yok.Sizinle birlikte 3 kişi olduk :D

Semih Cantürk

Forumbudur.Com
Üye
Kendim şahsen geçen yıl aralıksız 3 ay boyunca Hanz de Fuko ürününü nasıl getiririm diye araştırdım. O zamanlar henüz piyasaya yeni düşmüş ve reklamları yeni yapılıyordu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam David Beckham bu wax markasının reklam yüzü olmuştu...

Her neyse ben bu HDF ürününü aylarca araştırdıktan sonra forum sitesinin birinden satın almıştım. Kullandım ve çok memnun kaldım fakat ne yazık ki bende sizler gibi ürünü satın alacak birini bulamıyorum. Bence HDF almak isteyen arkadaşlar bu konu altına destek yorumunda bulunarak ses getirebiliriz. Belki birisi bizim sesimizi duyar da ürünü getirmemize yardımcı olur. :)

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
@Semih Cantürk Merhabalar,

Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çok haklısınız eğer bu ürünlerden birini bulamazsam markette satılan "Hobby" ürünlerini almayı düşünüyorum. Fakat şunu da belirteyim, sizinle birlikte 4 kişi olduk ve ben çok mutluyum dostum eğer uyguna satan biri olursa bilgilendirme yapacağım. :D

Hayırlı Günler...

Yigithan1284

Forumbudur.Com
Üye
Benle birlikte 5 olduk o zaman. Aylardır araştırıyorum bulamıyorum. İnşallah bu sayede bulabiliriz

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Vallahi ne yalan söyliyim bende bu aralar wax ürünlerinden yana sıkıntıdayım. Osis kullanıyorum ama memnun değilim. Biri bize yardımcı olsun, yoksa bu böyle olmayacak. :D

Saçlarımı yapamıyorum Hakkı Bulut gibi ortada dolanıyorum. :cool: Artık Mariano Divaio gibi olmanın zamanı geldi geçiyor bile...

Hanz de Fuko yetkilileri sesimizi duysun diyeceğim o da nereden duyacaklar. İnşallah bir süpriz olur da bu durumdan kurturuluruz. Birleşmenize bende desteğim toplamda 6 kişi olduk.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
@Yigithan1284 @Hortlak Öncelikle Merhabalar,

Yorumunuz için teşekkürler sesimizi duyuramasak bile herkes bi arayış içinde herhangi biyerden bulabilirsek burada paylaşıp destek oluruz elimizden gelen bu :D

Hayırlı Günler...

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Ben bir kaç kişi ile görüşmedeyim. Eğer olumlu sonuç alırsam size bildiririm arkadaşlar merak etmeyin.

Daha önceden HDF kullanan biri olarak bu markayı piyasada tek geçerim. Bu arada @Hermes kardeş bu tarz konularda bilgi sahibiysen forumda biraz paylaşımda bulun da bilmediklerimizi bilelim. :) Yani demem o ki, alternatif wax markaları falan varsa bizlerle paylaş.

Böylelikle Hanzdefuko getirtene kadar başka markalardan faydalanırız.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
@Tekin Yılmaz İyi Akşamlar...

Bi kaç tane var yarın akşam yazacağım, bu arada görüştüğünüz kişi forumdanmı yoksa başka sitelerden mi?

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
@Tekin Yılmaz İyi Akşamlar...

Bi kaç tane var yarın akşam yazacağım, bu arada görüştüğünüz kişi forumdanmı yoksa başka sitelerden mi?
Forumdan da görüştüğüm bir kaç arkadaş var. Yalnız şuan ürünlerin gelmesini beklediklerini söylüyorlar. Bunun yanı sıra Almanya'da okuyan bir arkadaşım var 1 ay sonra Türkiye'ye gelecek ondan rica ettim gelince getirecek. 20 adet sipariş verdim gelirse 10 adetini satacağım.

Walkie06

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba arkadaşlar;
Ben de aramaktayım. ben de alabilirim ürün gelirse, yada beraber getirtelim arkadaşlar. Nasıl olursa artık...

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
@Walkie06 Merhabalar,
Türkiyeye kozmetik ürün girişi yasak olduğu için Türkiye de satışını yapan birini bulmamız lazım seninle birlikte 8 kişi olduk dostum.