Procsin Gold Mask (Altın Maske) Kullananlar

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba,

Procsin Gold Mask
ürününü kullanan arkadaşlar buraya odaklanın... :)

Bugün sizlere Gratis, Watsons ve CosmoHome gibi mağazalarda satışı yapılan "Procsin Gold Mask (Altın Maske)" ürünü hakkında birkaç soru yönelteceğim. Yalnız soru sormadan önce ürün hakkında edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Böylece ürün hakkında edindiğim bilgiler doğru mu yoksa yalan mı bunu siz teyit edersiniz.

Procsin Gold Mask (Aktif Karbon Siyah Kil Maskesi):

Cilt yenilenmesine, onarılmasına ve daha canlı görünmesine yardımcı olan bir ürün olduğu söyleniyor. Hatta geçenlerde farklı bir forum sitesinde hamile bir bayan arkadaşın bu ürünü kullandıktan sonra çok güzel sonuçlar aldığını okudum. Cildindeki siyah noktaların, lekelerin yok olduğunu ve gözeneklerin sıkılaştığını söylemişti. Bende kısa bir araştırma yaptım ve ürün adına yapılan kullanıcı yorumlarını okudum. Kimi ürünün harika sonuçlar yarattığını söylerken kimisi de ürünün para tuzağı olduğunu söylüyor.

Bende yapılan olumlu olumsuz yorumları okuyunca dün Gratis mağazasından indirimli satın aldığım bu ürünü kullanmakta tereddüt ediyorum. Çünkü kozmetik ürünlerin bir çoğu bende alerji yaptığı için kullanmaya cesaret edemiyorum. Şimdi sizden ricam bu ürün hakkındaki deneyimlerini ve tecrübelerinizi bu sayfada paylaşmanızdır. Çünkü internette bu ürünle alakalı fazla kaynağa ulaşamadım. Umarım bu ürün hakkındaki tecrübelerinizi paylaşırsınız.

Sorularım ise sırasıyla şöyledir;

1- Ürün ciltte herhangi bir tahriş ya da kızarıklık yapıyor mu?
2- Cildi yenilediği doğru mu?
3- Siyah noktaları temizliyor mu?
4- Cildin sıkılaşmasını sağlıyor mu?
5- Ürün anlatıldığı kadar etkili sonuçlar veriyor mu?

Unutmayın, benim gibi Procsin Gold Mask adına günde yüzlerce kişi araştırmada bulunuyor. Eğer ürün hakkında yapılan yorumları bu sayfa altında toplarsak herkes gerçek kullanıcı yorumlarından faydalanmış olur.

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhabalar,

Ürünü kullanan biri olarak şunları ekleyebilirim ve sorularına ise şu şekilde cevaplama yapabilirim;

Öncelikle ben ürünü kullandım ve o kadar anlattıkları kadar harikalar yaratmıyor. Çünkü ürünü düzenli kullanmak ve ürün kullanımı sonrası cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak gerekir. Sadece bu ürünle harika sonuçlara ulaşamazsınız. Bir de gözenekleri sıkılaştırdığı söylenilmiş ama ben hiç sıkılaşan bir gözenek görmedim. :)

Sorularına cevaplarım ise şöyledir;

1- Eğer hassas bir cilde sahipsen ciltte kızarıklık meydana geliyor. Gündüz vakti bu ürünü kullanım güneş altına çıkmanı önermem.
2- Cilt yenilemiyor ama cildin üstündeki makyaj kalıntılarını temizliyor.
3- Siyah noktaları Procsin'in kendi siyah maskesi bile temizlemezken bu ürünün temizlemesini beklemeyin.
4- Ciltte herhangi bir sıkılaşma olmuyor. Sadece cildin anlık yağ dengesini sağlıyor. Eğer cildiniz yağlı ise fazla yağları temizlediği için gözenek görüntüsü minimuma düşüyor.
5- Ürüne 10 üzerinden 5 veriyorum, artık gerisini siz düşünün. :)

Kübra Sarıkaya

Forumbudur.Com
Üye
Ürünü kullanan biri olarak memnun kalmadım. Bilmiyorum cilt tipine göre etkisi değişiyor olabilir. Fakat ben anlattıkları kadar harika şeylerle karşılaşmadım. Soyulur maske olmadığı için ciltte kızarıklık falan yapmıyor. Sadece alerji durumu söz konusu olur o da ciltte küçük sivilcelenme yapar.

Ben düzenli olarak 2 hafta kullandım ürünü ama beklediğim sonucu alamadım. Kim cildime çok iyi geldi diyorsa onun aklına şaşarım. :) Ben cildime 200 TL'lik losyonlar, kremler, jeller vb. ürünler kullandığım halde bu sayılanların hepsini yaşayamadım. Nasıl oluyor ki 20 TL'lik ürün harikalar yaratıyor. Bence fazla olumlu yöndeki yorumlara aldanmayın.

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
ben zamanında kullandım faydalı olduğunu düşünüyorum.