Procsin Black Mask (Siyah Maske) Kullananlar

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle kozmetik marketlerde satışı yapılan Procsin Black Mask (Soyulabilir Siyah Maske) hakkında kişisel görüşlerimi ve tecrübelerimi paylaşacağım. Ama öncelikle ürün hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum...

Procsin Black Mask (Aktif Karbon Soyulabilir Maske)
, bilindiği üzere cildin yenilenmesine, canlı görünmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Fakat son zamanlarda bir çok markanın “Siyah Maske” adı altında çıkarmış olduğu ürünleri piyasada görmemiz mümkün. Bu yüzden alınacak maskelerin kalitesine göre teshiri de değişkenlik gösterebilmektedir.

Siyah Maske, cilt üstünde oluşan siyah noktaları dışarı çıkarmaya yarayan bir üründür. Cilde doğru uygulandığı vakit etkisini büyük derecede görürsünüz.

procsin-siyah-maske.jpg

Peki, şimdi Gratis ve Watsons gibi kozmetik mağazalarda satışı yapılan Procsin Black Mask hakkında görüşüm nedir?
Ürünü 2 - 3 gün önce Gratis mağazasından 24 TL gibi bir fiyata satın aldım. İlk defa siyah maske kullanacağım için heyecanlıydım. Sonra ürün kutusunun arkasındaki talimatlara uyarak maskeyi siyah nokta olan bölgelerime sürdüm. Aradan 20 - 25 dk. geçtikten sonra maskeyi soyarak çıkardım ve gerçekten cilt üstünde oluşan siyah noktalıkları çıkardığını gördüm. Daha önce diğer markaların siyah maskelerini denemediğim için şu anlık bana göre Procsin Black Mask verilen paranın hakkını veriyor diyebilirim.
Ürün hakkında sizlerinde görüş ve düşüncelerini bu başlık altında yazılı olarak paylaşmanızı rica ediyorum. Çünkü henüz bu ürünü kullanmayıp, kullanmadan önce araştırmalar doğrultusunda karar verecek arkadaşlara yardımcı olacağınızı unutmayın!

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Organik cilt maskeleri kullanmanızı tavsiye ederim. Kulaktan dolma şeylere inanıpta gidip kimyasal yüz maskelerini kullanmayın. Fiyatı ne olursa olsun her zaman cildinize verecek yan etkileri düşünün!

Ben hayatım boyunca kimyasal ürün kullanmamaya özen gösterdim ve şimdi çevremdeki insanlardan daha sağlıklı cilde sahibim...

Procsin markasının piyasada bir çok ürünü bulunuyor, fakat sonuç itibariyle kimyasal içeriğe sahip olduğu için hiç kullanmak nasip olmadı.

Nurten Aydın

Forumbudur.Com
Üye
Bazı siyah nokta maskeleri cildin yağ oranını bozduğu için ister istemez sivilce yapabilir. Bu yüzden alacağınız cilt maskelerinin kaliteli, eczane ürünü olmasına özen gösterin.

Procsin şuan Gratis mağazasında 22 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Bende bugün aldım deneyeceğim ve ilerleyen günlerde tekrar tecrübelerimi yorumlayacağım.

Şimdilik hoşça kalın, iyi forumlar dilerim.

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Yorumlara bakıyorum da herkes bir şeyler karalamadan geçmemiş. Bende bu konuyla yeni karşılaştım ve ürün hakkında yeterli bilgi sahibi oldum. Yarın gidip bu üründen alayım bakalım bende ne gibi etki yapacak.

Ama biraz fiyatı ucuz olduğu için açıkçası benimde gözüm korktu gibi... Yinede bir kere denemekten bir şey olmaz. :D Sonuçları kısa sürede tekrar paylaşırım. Herkese iyi günler dilerim.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Siyah maske kullananlar bence işlem sonrası tonik kullanmayı ihmal etmesinler. Cilt yüzeyinde kalacak kimyasal maddelerin temizlenmesi için tonik kullanmak gerekir.

Bu arada sizlerle bu ürün hakkında bir video paylaşmak istiyorum. Bayan arkadaşın biri YouTube kanalında test etmiş olduğu bu ürün hakkında bir paylaşımda bulunmuş. Belki izleyeceğiniz görüntüler karar vermenizi kolaylaştırabilir...

Bende bugün Procsin markasının siyah maskesini kullanacağım, ama ilk önce kaliteli bir tonik almam gerekecek. Eğer tonik önerisinde bulunmak isteyen olursa PM atsın lütfen.

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Bu ürünler cildiniz için kesin çözüm değiller. Her ürünü alıp kullanmak doğru bir tutumda değildir. Bence siyah noktalarınız varsa o zaman güzle bir cilt bakımına ihtiyacınız var demektir.

Ben düzenli olarak 2 ayda bir cildimi buhar yöntemi ile temizletiyorum. Güzel sonuçlar aldığım için size fikir vermek istedim. Bu ürünler %50 çözüm olurken düzenli bir bakım %90 çözüme kavuşturacaktır.

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Ben ürünü Cosmohome mağazasından alıp kullandım herkese tavsiye ederim. Ben sadece bu markanın altın maskesinden memnun kalmadım. Fakat black mask denilen ürünün beklentimi karşıladığını tüm samimiyetimle söylemeliyim.

Maskeyi sürerken ilk önce duşta biraz yüzünüze buhar verin sonra nemli yüzünüze sürüp 20 dakika kadar bekleyip yıkayın. Ben bu şekilde yaptım ve inanılmaz derecede gözle görülür temizleme yaptı.

Cosmohome mağazaları da bu üründen satmaktadır.

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Bizim yerli üreticiler maalesef kozmetik ürünleri zararlı maddelerle ürettiği için kullanmaya insan cesaret edemiyor. Ama bu maskelerinde ciltte oluşan siyah noktaları temizlemesi insanı cezbetmeye yetiyor. Günlük olarak makyaj temizleme işleminden sonra ben tonikle cildimi güzelce kalan makyaj kalıntılarından arındırıyorum. Fakat bir süre sonra cildin gözenekleri kapanıp hava almadığı için insan mecburen bu tarz soyucu maskeler kullanmak zorunda kalabiliyor.

Yorumların bir çoğu olumlu yönde olmuş. Yarın alıp deneyeceğim, bir kaç güne de ürün hakkındaki düşüncelerimi yazılı paylaşacağım.

Herkese güzel günler dilerim, sağlıcakla kalın.

Semih Cantürk

Forumbudur.Com
Üye
Dün aldığım maskeyi az önce suratıma uyguladım, gerçekten hiç bir işe yaramadı. Havalar sıcakken hele hiç etkisini göstermiyor. Bence paranızı vermeyin derim.

Aylık 100 TL gibi bir fiyata cilt bakımınızı yaptırın daha sağlıklı olur. Çünkü ben gittim yorumlara aldanıp siyah maske aldım, şuan inanılmaz derecede pişmanlık yaşadığımı bilmenizi isterim.

Hatta sinirlendim şuan gidip dışarı sıkacağım. :mad:

Kübra Sarıkaya

Forumbudur.Com
Üye
Fiyatını yükseltip sonra indirim yapma taktiğini uygulayarak satışı yapılan bu maskeyi kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ağda gibi sadece küçük tüyleri aldı ama siyah nokta denilen hiç bir şey almadığını söyleyebilirim. Yüzümü tahriş etmesi bir kenara bir de 20 dakika boyunca beklememe rağmen hiç bir şekilde kurumadı.

Yorumları okumadan ürünü kullananlara şimdiden çok geçmiş olsun. Ürün nasıl kullanıldığı ile alakalı bir konu paylaşımım olmuştu forumda, isterseniz kendi kullanım yöntemlerimi gözden geçirin belki birazda olsa iyi sonuçlar elde edersiniz.

https://www.forumbudur.com/konular/procsin-siyah-maske-nasil-kullanilir.786/

Açelya

Forumbudur.Com
Üye
Kimse kendini bu tarz ürünleri kullanmak zorunda bırakmasın. Çünkü siyah nokta temizleme yöntemi sadece maskeyi sür soyla olmaz. İlk önce yüzünüzü güzelce buhara vereceksiniz, cilt yumuşayacak ve sonra maske kullanarak ölü derinin ve siyah noktaların temizliğini yapacaksınız. Bazıları direk çözüme başvurduğu için bu tarz ürünlerin nimetlerinden faydalanamıyorlar. ;)

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Benimde cildim hassas olduğu için tahriş yaptı ama siyah noktalara herhangi bir etkisi olmadı. Benim yanlış kullanmam sonucu böyle oldu diyeceğim ama diğer yorumlara bakıldığında da ürün kalitesinin düşük olduğu anlaşılıyor. Ürün hakkında bırakılan yorumlara aldırış etmeden alıp kullanan biri olarak bende memnun kalmadım. Bence ürün içeriği biraz daha geliştirilmelidir.

Kubra S

Forumbudur.Com
Üye
Jeunesse Siyah Maske'yi ben daha çok sevmiştim. Fiyat performans açısından... Ama siyah maskeler genel olarak hep aynı... Yanlız Jeunesse in Detoks maskesine şans verin derim.

Kubra S

Forumbudur.Com
Üye
Çok acıtmaz mı o bu maske. :eek: Resmen deriyi yüzüyorlar izlediğim videoda. :D

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Geçenlerde bende internetten sipariş verip almıştım. İlk kullanımda biraz etkisini gördüm ama kökten temizlik yapmıyor. Ya da ben doğru kullanamadığım için etkisini fazla görmedim. Paylaşılan videoda anlatılan gibi tekrardan deneyip tecrübelerimi paylaşırım.