Piyasada Saç Dökülmesini Önleyen Ürün Var Mı?

'Saç Dökülmesi' forumunda Ferhat Aydın tarafından 21 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Ferhat Aydın

Ferhat Aydın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Son 6 aydır saçlarımda inanılmaz derecede dökülme sorunu yaşanıyor. Daha önceden Bioxcin, Prozinc Plus markalarının dökülme karşıtı şampuanlarını kullandım. Ancak sonuç beklediğim gibi olmayınca çözümü farklı ürün arayışlarında bulmaya çalışıyorum.

Evet, başlıktan da anlaşılacağı üzere saç dökülmesini önleyecek şampuan bulunuyor mu? Gelecek öneriler üzerine şampuan almak istiyorum. Çünkü eczane ortamında çalışanlar hep ürün satışı yapsınlar diye kandırıp gönderiyor insanı... Bende internet üzerinden fikir alışverişi yaparak yeni şampuana geçmek istiyorum.

Lütfen soruma cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz. Herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Saç Doktoru

Saç Doktoru Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ferhat Bey Merhaba,

Saçınızdaki dökülme problemini ortadan kaldırmak için piyasada kullanıma uygun ürünler bulunmaktadır. Sizin daha önceden kullanmış olduğunuz ürünler reklam yaparak insanların kullanımın hayatına girmeyi başaran markalardır.

Benim sizin için seçtiğim ürünler aşağıdakilerdir;
    • Kerastase Specifique 2016 Serisi Aminexil Force R 20x6ml Aminexil Serum + 250ml Dökülme Önleyici Şampuan
    • Kerastase Densifique Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum 30x6ml
    Yukarıda ismini paylaşmış olduğum bu ürünleri 3 ay boyunca düzenli olarak kullanmalısınız. Bu ürünlerin saç oluşumunda büyük öneme sahip olduklarını söyleyebilirim. Düzenli kullanıldığı takdir de yeni saç oluşumları da meydana gelmektedir.

3. AhmetEren

AhmetEren Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 3 yıldır bulamadım. Eğer bulan olursa bir zahmet bana da bildirsin. Saç dökülmesine hala çözüm bulamayan bilim adamlarının aklına şaşıyorum.

4. Jasemin ak

Jasemin ak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    seyrek ve gucsuz saclar ıcın lıquıd keratın bakım setı almıstım. gayet ıyı bır urun gercekten sonuk saclarımın yerıne dolgun , yıpranmıs ve kırık saclarımın yerıne guclu saclar mat saclarımın yerıne parlak saclar elde ettım. ınanın bana ıse yarıyo...

5. Murat Savaş

Murat Savaş Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sana neden inanalım ? 3 kuruş para alıyorsun diye dolandırıcı bir marka için her yere yorum yazdığın için mi ? arkadaşlar şu likid keratin saçmalıklarına sakın inanmayın paralı asker bunlar her yere böyle yorumlar yazıp insanların kafasını karıştırıyorlar

6. UzmanBilgin

UzmanBilgin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [​IMG] Saf Keratinli Dökülme Seti:

Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç köklerinize kadar yerleşir. Bu yüzden hava alamayan saç köklerinde bulunan hücreler yeteri kadar beslenemez. Keratinli Dökülme Setimiz bu problemleri çözmek için özel olarak üretilmiştir.

Saç diplerinizi besleyerek dökülmesini engelliyor ve saç diplerinizdeki nemi dengeleyerek hızlı uzamasına da olanak sağlıyor. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve kimyasal bulunmadığı gibi hamile veya çocuklar dahil bay bayan herkes ve gönül rahatlığı ile kullanabilir hiçbir sakıncası yoktur.

Saf Keratinli Dökülme Seti İçeriği:

- İntense Keratin Keratinli Organik Şampuan (250 ml)

- İntense Keratin Keratinli Gözenek Açıcı Serum (100 ml)

- İntense Keratin Keratinli Dip Bakım Yağı (100 ml)

Saf Keratinli Dökülme Seti Özellikleri:

- Saç derisini besleyerek deride oluşan kaşıntı, pullanma, yağlanma, sivilce ve diğer deri sorunlarını gidermeye yardımcı olur.

- İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde saçın nem kaybını, kuruluğu ve kepeği önler.

- Saç tellerini içeriğinde bulunan keratin proteini sayesinde besler ve gürleşmesini sağlar.

- Saç tellerine kazandırdığı yoğunluk sayesinde saçlar daha hacimli ve dolgun görünür.

- İçeriğinde yer alan ısırgan özü sayesinde, tarama sonrası kırılmalara karşı saçı korur.

- Saçı diplerini besleyerek uzamasını hızlandırır.

- Saç köklerine doğrudan etki eden yapısı sayesinde saçınızı besler ve güçlendirir.

- Düzenli kullanımda saç dökülmesini %90 azaltır. Özel formülü sayesinde saç tellerinin çabuk kopmasını önler.

- İnce telli veya sonradan zayıflamış saç tellerini güçlendirir.

- İçerisinde bulunan vitamin-E, bitkisel içerikler ve zengin mineralli sular sayesinde saçı besler ve rahatlatır.

- Saç derisini serinleterek saç köklerinin güçlenmesine ve saç diplerinde yer alan gözeneklerin hava almasını sağlayarak tıkanan gözenekleri açar ve gözenek altında kalan saçı tetikler.

- Saç derisi ve saç diplerini onarmada ve sağlığına kavuşturmada yardımcı olur.

- Keratinli Gözenek Açıcı Serum formülü sayesinde saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımını hızlandırmasını sağlar.

- Özel formülü sayesinde saç köklerinizin beslenerek güçlenmesini sağlar.

Saf Keratinli Dökülme Seti Kullanımı:

1- İntense Keratin Organik Şampuan ile sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

2- Kan dolaşımınızı hızlandırmak için ensenizden yukarıya doğru saç derinize masaj yapın. İntense Keratin Gözenek Açıcı Serumu saç diplerine uygulayın, 15-20 dakika bekletin.

3- İntense Keratin Dip Bakım Yağınızı saç derinize iyice uygulayın ve yedirin. 4-8 saat bekletin. Mümkünse başınızı varsa bir bone ya da streçe sarabilirsiniz.

4- İntense Keratin Organik Şampuan ile yıkayarak İşlemi bitirin. İntense Keratin Organik Şampuan günlük kullanıma uygundur. Her gün kullanabilirsiniz.

Önemli Bilgi: Setimizi devamlı kullanmak zorunda değilsiniz. Ürünleri kullanmayı bıraktıktan sonra saçlarınız aniden dökülmez ve hiçbir yan etkisi yoktur. Etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Unutmayın kişinin günlük hayatında yaşadığı stres saçların yavaş uzamasındaki en büyük etkendir.

Ürün Sayfası: https://www.keratineczanesi.com/keratinli-dokulme-seti

7. zeynep

zeynep Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş