Perfectil Tablet Kullananlar

'İlaç Kullanımı' forumunda Eczacı tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Seçil S.

Seçil S. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sizi çok iyi anlıyorum ama unuttuğunuz bir şeyler var. Mesela bir çoğumuz günlük hayatta tükettiğimiz gıdalardan vücudun ihtiyaç duyduğu gerekli vitaminleri alamıyoruz. Durum böyle olunca insan ister istemez bu tarz haplardan kullanmaya yöneliyor. Ben yaklaşık bu tarz hapları 2 yıldır kullanıyorum ve çokta memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ben herkesin bu tarz haplardan kullanmasından yanayım. :)

2. Hakan

Hakan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Daha önceden Perfectil kullanıyordum ve sonradan saçımın keratin ihtiyacı olduğunu öğrenince Xpecia Erkek 60 Tablet olan ürünü kullanmaya başladım. İçeriği Perfectil gibi hatta artısı Keratin içeriğine sahip olmasıdır. Bu yüzden kesinlikle erkeklerin bu tabletten kullanmasını tavsiye ederim.

3. İlayda

İlayda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hayatımda kullandığım en berbat tablet desem yeridir. O kadar ay düzenli kullanmama rağmen bana hiç bir faydası dokunmamıştır. Bu yüzden Xpecia Bayan tablet kullanmaya başladım. Ürün hakkında olumlu yorum bırakanlara şaşıyorum.

4. eda

eda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Novocrin Placenta Şampuan kesınlıkle onerırım saclarım fena dokuluyorsu perfectıl yanında bunuda kullandım ayrıyetten d vıtamınıde kullandım ve suan dokulen saclarımın yerıne daha gur hacımlı saclar aldı ve dokulme sıfır denecek kadar az diyebilirim.

5. Mıdı

Mıdı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadalar merhabalar.

Yaşım 33 saçlarımda tepe kısımda özellikle seyrelmeler başladı, Minoxil mi önerirsiniz Perfectil mi dökülme başlangıç seviyesinde diyebilirim. Eczanedeki görevli ikisini aynı anda kullanman gerek dedi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Minoxili kullanmaya başlayınca sürekli kullanmam gerektiği için sadece Perfectil kullanma taraftarıyım ama değerli fikirlerinizide almak isterim.

6. Alper

Alper Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba @Mıdı Bey,

Öncelikle yaşamış olduğunuz saç dökülme probleminin ne kaynaklı olduğunu bilmenizi isterim. Bunun için kan tahlili yaptırırsanız daha etkili bir tedavi sürecine girebilirsiniz. Çünkü yanlış hap kullanımı, saçın kimyasını bozacağından dökülme problemi devam edebilir.

Benim size tavsiyem ilk önce güzel bir şampuan markasına yönelmenizdir. Bunun için Ducray markasını tavsiye ederim. Takviye olarak Xpecia Erkek tablet kullanın.

Minoxil yerine de aşağıda paylaştığım bağlantıdaki ürünü kullanabilirsiniz.

https://www.forumbudur.com/konular/alopexy-t-5-deri-spreyi-minoksidil-kullananlar.1707/

Saygılarımla, geçmiş olsun.

7. Batuhan

Batuhan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu hapı kullanalı 7 ay oldu ve saçlarım dışında tırnak ve cildime faydası dokunmuştur. Gerçi ben bu hapı saç dökülmesini önlemek ve yeni saçların oluşumunu desteklemek için almıştım ama saçla ilgili hiç bir faydasını göremedim. Acaba bu tabletin yanında hangi şampuanı kullanabilirim? Şuan kullandığım şampuan Bioxcin, hiç memnun değilim.

8. Aren The Band

Aren The Band Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Tavsiyelere dayanarak ilacı kullanmaya başladım 2 ay oldu öneceden boya ve yapılan uygulamalardan saçlarım dökülmeye başlamıştı epeyce düzelme oldu. Yeni çıkan saçlara aleo vera bitkisinin içindeki jeli de sürmeyi ihmal etmiyorum haftada 1 tırnaklarımda eskiden kırılır protez uygulama yaptırırdım. Artık kendi tırnaklarım uzuyor kırılmadan.

9. Nergiz

Nergiz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba, sampuan olarak nashi argan yagli sampuani tavsiye edebilirim. Sls,paraben,tuz icermiyor. Benim sac dökülmem erkek tipi. Ameliyat oldum,stres vs dökülme artinca defne sabunu kullandim mahvetti sacimi tekrar arganyagli sampuana dondum. Bitince de fiyatından dolayi tresan ısırganotlu sampuan denemeyi düşünüyorum icerigine bakip.Simdi vitamin arayışındayim,perfectil düşünüyordum ama yazinizi görünce tereddut ettim.7 ay uzun süre.

10. Yasin138

Yasin138 Forumbudur.Com Ziyaretçi

çok kararsızım kullanmak için

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş