Perfectil Tablet Kullananlar

'İlaç Kullanımı' forumunda Eczacı tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Eczacı

Eczacı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Perfectil, bilindiği üzere 21'den fazla mikro besin içeriği sayesinde saç, tırnak ve cilt sağlığı için kullanılan gıda takviyesidir.

perfectil.jpg

Perfectil Tablet Faydaları

Tablet içeriğinde her ne kadar saçın yapı taşı olan keratin bulunmasa da içeriğinde bulunan diğer maddeler özellikle saç ve tırnak sağlığında oldukça etkilidir.

Üretici firmanın açıklamalarına göre faydaları şu şekildedir;
    • Saç, cilt ve tırnağın yapısını gözle görülür şekilde güçlendirir.
    • Saç, tırnak ve cildi serbest radikallerin etkilerine karşı korumaya alır.
    • Saç ve tırnağın ihtiyaç duyduğu ve alınması kolay olmayan besinlerin takviyesini sağlar.
    • Günlük olarak alınması gerek mineral ve vitamin desteğini de sağlamaktadır.
    Perfectil Tablet Nasıl Kullanılır?

Günlük bir tablet şeklinde kullanılır. Tercihen ana öğünlerde kullanılır ve bol su ile içilmelidir, kesinlikle çiğnenmemelidir. Gıda takviyesi olarak kullanılan bu tableti doktor onayı sonrası kullanmanız gerekmektedir.

Perfectil Tablet Yan Etkileri

Belirtilen şekilde kullanıldığı takdir de hiç bir yan etkisi gözlemlenmediği belirtilmiştir. Ancak doz aşımı ve alerjik durumlar sonucu beklenmedik sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlar karşısında kesinlikle doktorunuza başvurmanız gerekir.

Kader, Canan, Nurten Aydın ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Bu tableti kış ayları boyunca her gün düzenli olarak kullandım. Kullanan biri olarak sırayla şunları söyleyebilirim;
    • Dökülen saçların yenisini çıkarma konusunda etkili oldu.
    • Tırnakları çok çabuk uzatıyor.
    • Saç tellerim kalınlaştı daha gür görünüme sahip oldu.
    • Cildimdeki kuruluk gitti nemlendi.
    Gıda takviyesi olarak kullanılan bu tableti kullanmanızı tavsiye ederim. Vücudun ihiyaç duyan tüm vitaminleri karşıladığı doğrudur.

Eğer sivilce kurutan ilaçlardan kullanıyorsanız o zaman bu tableti kullanmanızı da tavsiye ederim. Çünkü sivilce ilaçlarının çoğu saç dökülmesi yaptığı için bu tarz takviyeleri almanız doğru olacaktır.

Kader ve Prenses bunu beğendi.
  3. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    64
    Ödül Puanları:
    18
    Erkek kuzenim bu tabletten kullandı ve çok memnun kaldığını söyleyebilirim. Şuan piyasada en iyi gıda takviyesi tablet olduğunu söyleyebilirim. Cildiye doktoru tarafından verilmişti ve yaz, kış her zaman kullandı ve faydasını çok gördü.

Yeni çıkan saç oluşumunu desteklediği gibi bir de saçları göze çok gür geliyordu. Bir ara bende kullanmaya karar verdim ama her eczanede bulunmadığı için kullanamamıştım.

Konuyu görmüşken yarın bende eczaneden alıp kullanmaya başlayayım. :)

Kader bunu beğendi.
  4. İlbay Reis

İlbay Reis Forumbudur.Com Ziyaretçi

Son 1 yıldır kullanıyorum, fakat cildimde yağlanma yaptı gibime geliyor. Tırnak uzattığı, saçın çabuk uzamasına yol açtığı doğrudur. Ama cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olduğunu düşünmüyorum.

Ancak bu tabletn farklı etkilerde olanları da varmış. Ama henüz bizim ülkemizde satışı yapılmıyor. Yine de kullanmanızı tavsiye ederim.

Özellikle erkek arkadaşlar bence kullansın ki, etkilerini gördükçe bana dua etsinler. :cool:

Kader bunu beğendi.
  5. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Uzun zamandır Perfectil kullanırım ve kesinlikle beklentilerimi karşılıyor. Benim tırnaklarım çok çabuk kırılıp, çok geç uzuyordu ama son 5 aydır Perfectil kullanarak bu dertten kurtuldum.

Yalnız dolara zam geldiği için hapın fiyatı yükselmiş. Yine de verilen parayı hak ediyor.

Eğer saçım cansız, tırnaklarım çabuk kırılıyor; diyen varsa o zaman hiç düşünmeden kullanıma başlasınlar.

Kader bunu beğendi.
  6. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Önceden abimin saçları aşırı dökülür, avucunun içi saç dolardı. Sonra doktoru minoxil sprey ve perfectil hap kullanmasını söyledi. Son 2 aydır perfectil kullanan biri olarak çok memnun olduğunu söyleyebilirim. Saçları önceye nazaran daha az dökülmekte ve saçlarının dibinde yeni saçlar çıkıyor.

Yalnız hızlı bir şekilde tırnak uzamasına yol açıyor. Onun dışında herhangi bir yan etki durumu söz konusu değil. Unutmayın, biz insanlar saçların ihtiyaç duyduğu vitaminleri tüketmiyoruz. Günlük yediğimiz yemeklerden bile bu vitamini karşılayamadığımız için bence herkes bu tarz vitamin desteği haplardan kullansın.

Zaten kutunun arkasında da yazıyor "bu ürün ilaç değil gıda takviyesidir" diye... Bazıları ilaç olduğunu düşünüp bu tarz multivitamin haplardan kendini uzak tutuyor. Bence bu tutumu sergiliyen kişilerde kel kalma durumu kaçınılmazdır. Umarım ne anlatmak istediğimi anlamışsınızdır.

Saygılarımla, herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

Kader bunu beğendi.
  7. Narin Aydın

Narin Aydın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Önceden saçlarım dökülmüyor resmen akıyordu. Sonra doktorum bana vitamin takviyesi olarak vitabioticsin, perfectil skin hair and nails (cilt, saç ve tırnaklar) vitaminini almamı söyledi. Tabi bende saçları dökülen biri olarak zehir iç deseler içecek kafaya sahip olduğum için gidip perfectil aldım. Aldığım günden itibaren saçlarımda inanılmaz derecede dökülme azaldı.

Duş aldığımda saçlarım aşırı dökülürdü şimdi ise tek tük düştüğünü görüyorum. Saçıma faydasının yanı sıra tırnaklarım önceden çok çabuk kırılırdı şimdilerde kırılmak bir kenara tırnaklarımı 4 günde bir kesmek zorunda kalıyorum. Yani tırnağım uzamıyor, tırnaklarım güçsüz diyenlerde bu tableti kullansınlar. Pişman olacağınızı kesinlikle düşünmeyin.

Unutmayın, alacağınız ürün ilaç, kapsül ya da herhangi bir ilaç değil sadece gıda takviyesidir.

8. Sezer

Sezer Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıp kullanmaya başladım. Günde 1 defa akşamları tok karnına kullanıyorum. 3 aydır kullanıyorum ve gerçekten ben memnun kaldım.

Perfectil tableti kullanan biri olarak verdiğim para sonuna kadar helal olsun. Deneyin sadece harikalıklarını görün, saçınızın dökülmesi minimuma düşüyor.

9. Ganime

Ganime Forumbudur.Com Ziyaretçi

Saçımı her yıkadığımda durulama esnasında saçlarım aşırı şekilde dökülüyordu. Daha sonra multivitamin olarak eczaneden tavsiye alarak Perfectil kullanmaya başladım ve çok memnunum.

Fiyatı biraz pahalı ama dökülme durana kadar kullanmak gerekiyor. Benim şuan dökülmemde azalma var. Ama hava geçisinden de kaynaklı dökülme yaşandığını düşünüyorum. Mevsim geçişlerinde kesinlikle Perfectili kullanın.

10. Selda Bağce

Selda Bağce Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bugün eczaneden almaya gittim 76 TL fiyat çektiler. Her ay bu tablete uçuk rakam işime gelmiyor. Ama yorumlara bakacak olursam gerçekten verilen paranın hakkını veriyor.

Arkadaşlar peki herhangi bir yan etkisi falan var mı? Çünkü bazı ilaçlara karşı alerjim var.

11. Tarık Atalay

Tarık Atalay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Henüz kullanalı 20 gün oldu ama pek fazla etkisini göremedim. Bir kaç ay daha kullanmayı düşünüyorum ama fiyatları gerçekten pahalı diye düşünüyorum. İnternetten sipariş edeceğim o da güven olmuyor sanal ürünlere... Yine de 3 ay aralıksız kullanmayı ihmal etmeyeceğim. Çünkü ciddi anlamda vitaminsizlikten saçların direncini kaybetti.

Birde şampuan olarak bu tabletin yanında bioxcin kullanıyorum ama başka şampuan öneriniz olursa gelecek yorumlar doğrultusunda şampuan değiştirebilirim.

12. Selcan

Selcan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dün itibariyle kullanmaya başladım. Yorumları kadınlar kulübü sitesi üzerinde okumuştum. Orda da bir çok kişi güzel yorumlarda bulunmuştu. Bakalım bende de anlattıkları kadar etkili sonuçlar gösterecek mi?

Yalnız ben şu sıralar Aknetrent adlı hap kullanıyorum akneler için, umarım bununla herhangi bir yan etki yapmaz. Sonuçları tekrar yapmak için tekrar buraya uğrayacağım.

13. Feride

Feride Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eczanede 75 TL olan bu ürünü ben internetten 45 TL gibi bir fiyata aldım. Anlamadım bu eczaneler insanı kazıklıyor mu?

Eğer Perfectil satın almak istiyorsanız Hepsiburada, N11 ve Gittigidiyor tarzı sanal satış sitelerine bakmanızı tavsiye ederim.

14. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Bende sizin gibi pahalı olan ilaçları faturalı olmak suretiyle internetten sipariş ediyorum. Eczaneler tüm ilaçları iki katı fiyatla satmaktadır. Allah'tan internet alışverişi diye bir şey var. Yoksa 30 liralık ürünü 60 liraya %100 karla bize satacaklar. Gerçekten bizim ülkemizde satış politikası çok kötü ilerliyor.

İlacı geçtim kozmetik ürünler bile aynı politika altında satılıyor. Bence derhal mağaza içi ürünlerin fiyatları düşürülmelidir. Yoksa yakın zamanda Gittigidiyor, N11, Hepsiburada vb. siteler dükkanların önünü kesecek.

15. Kerem Saygın

Kerem Saygın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eskiden internet alışverişleri riskli oluyordu. Artık günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. Satışın yapıldığı siteler sanal dükkan açmak için satıcının vergi levhasını falan her şeyi sisteme kaydediyor. Perfectil tablet gibi ürünlerinde piyasada sahtesi olacağını hiç sanmıyorum. Fiyatı uygun olan ilaçların, kozmetik ürünlerin sahteleri üretilmez.

Ama siz yine de her alışverişinizde fatura istemeyi unutmayın.

16. Nurdan Sezer

Nurdan Sezer Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu tabletin içeriğini araştırayım dedim ve karşılaştığım tablo gerçekten beni şaşırttı diyebilirim. Resmen saçın yapı taşı olan vitaminler içeriyor.

İçeriği şu şekildedir;
    • Üzüm çekirdeği ekstresi
    • Beta-karoten
    • D 3 vitamini
    • E vitamini
    • Tiamin (B1 vitamini)
    • Riboflavin (B 2 vitamini)
    • B 6 vitamini
    • B12 vitamini
    • Folik asit
    • Biotin (B8 vitamini)
    • Niyasin (B 3 vitamini)