Paco Rabanne One Million Prive Edp

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bugün size herkesin kullandığı One Million parfümünün farklı bir çeşitini yorumlayacağım.

One Million Prive:

- Odunsu, meyvemsi ve oryantal 1 Million Privé EDP sıcak üst notalarında elma ve tarçın ile kusursuz bir açılış yapıyor.

- Orta notalarındaki laden reçinesi ve paçuli ile devam eden koku tonka fasulyesi ile dip notalarını canlandırıyor.

- Şimdi gelelim benim yorumuma... :p

Paco Rabanne - One Million Prive - vanilya ve tonka fasulyesinden ötürü dengeli sıkılmalıdır. Akşam, soğuk hava ve sonbahar - kış kokusudur. Gece eğlenceleri ve açık hava - dışarıdaki davet ve kokteyller için uygundur. Yapışkan ve güçlü bir şekilde, gün boyu tende kalmakta. Fark edilirlik her zaman yoğundur. Akışkanlık hızlıdır ve tene çabuk oturur. Notalar katman halindedir.

Ama özellikle turunçgilli baharat ve tatlı - tütünlü baharat kokusu vardır ve gerçekten inanılmaz kalıcı. Benim en sevdiğim kısım ise parfüm ilk sıkıldığında odunsu kokuyor iken zamanla şekerli bir kokuya dönüşüyor.

Bu arada fiyat konusuna değinmedim ben orijinal kullandım tester kokuyu da denedim fiyatlar aşağıdaki gibidir:
  • Orjinal: 310 TL
  • Tester: 65 TL (Tercihimdir)
  • Doldurma: 30 TL
NOT: Bu verdiğim fiyatlar bazı sitelere göre fiyattır daha uygununu bulabilirsiniz detaylı araştırın.

Arkadaşlar parfüm hakkında yorumlarınızı bekliyorum lütfen görüşlerinizi bildirin.

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Bu parfümü piyasada tek geçerim. Yılların kokusu olmasına rağmen şuan piyasada satılan yüzlerce parfümden daha kalıcı ve harika kokuya sahip diyebilirim.

Bunun farklı olan çeşitleri de satılmakta. Deneme şansın oldumu bilmiyorum ama eğer denersen ne demek istediğimi anlarsın.

Armani, 212 Sexy Man bir de bu üçlü hiç bir zaman kendilerinden ödün vermeyecekler.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
@Hortlak Öncelikle yorumun için çok teşekkürler. Sexy Man parfümünü denedim. Armani markasını denemedim detaylarını yazarsan deneyebilirim.

Hayırlı günler...