Paco Rabanne Invictus Erkek Parfümü

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar herkese,

Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz parfüm konusu ile ilgili erkek bölümünde bir şeyler yazılmadığını farkettim. İlk konuyu ben açayım dedim, neyse daha fazla uzatmadan parfüm tanıtımına geçeyim...

Paco Rabanne One Million kullanıyordum, sonradan kokudan sıkılmaya başladım.Yani herkes kullanmaya başladı herkes almaya başladı. Bende Invictus denemeye karar verdim İnvictus parfümünün:
  • Notaları, greyfurt, defne yaprağı, yasemin, guaiac ahşap, paçuli, meşe yosunu ve amber
Kokusu inanılmaz güzel, kalıcı olmakla birlikte hafif artık bu kokuyu kullanıyorum ve pişman değilim. Çünkü herkeste kullandığınız parfümün olması kötü bir durum.

Dezavantaj olarak ülkemizde gelir sıkıntısı çekenler için pahalıya gelebilir. Çünkü orjinal Paco Rabanne Invictus erkek parfümü 260 TL fakat ben bu parfüme 260 TL veremem diyenlere de bir müjdem var!

Paco Rabanne Invictus Tester: bakın ben orjinalinide testerinide çok bir fark yok gerçekten ve fiyatı 70 TL (Ben aldığım fiyatları yazıyorum güncel fiyatlardan haberim yok)

Ama derseniz ki testere bile bu kadarda veremem o zaman doldurma parfümleri tercih etmelisiniz. Fakat kokuların kalıcılığı 1 - 2 saat kadar. Uçucu bir koku yani (tavsiye etmiyorum).

Bu arada bu benim forumda yazdığım ilk konu, eleştiriye açık bir konu olduğunu bilmenizi isterim. Parfüm tanıtımı hakkında açtığım bu konuya yorumlarınızı bekliyorum.

Hayırlı akşamlar...

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Ben yıllardır Armani Code siyah şişe olanı kullanıyorum ve çok memnunum. Eğer parfümcüye gidersem bu kokuyu test edeceğim.

@Hermes kullandığın bu parfüm şekerlimi, baharatlımı yoksa fresh bir kokumu?

Yaz geldiği için şimdi gidip yanlış seçimde bulunmayalım. Bende şu sıralar parfümü değişmeyi düşünüyorum. Bakalım tercihim hangisinden yana olacak.

Bu arada sende aramıza hoşgeldin. Umarım güzel vakitler geçirirsin.

Hermes

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar @Qarizma,

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim. Invictus odunsu bir koku fakat şekerli parfüm kullanmayı seviyoryorsanız pişman olmazsınız. Dediğiniz gibi bir deneyin hoşunuza gitmeyebilir. Açıkçası Armani markasının parfümlerinin kokusu ağır olduğu için çok denemedim. Ama uygun zamanımda gidip test edebilirim.

Paylaşmak istediğim birkaç parfüm değerlendirmesi daha var. İlerleyen zamanlarda elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım.

Yorumunuz için teşekkürler, hayırlı ramazanlar dilerim.