Organix Dökülme Karşıtı Niacin & Caffeine Şampuan Kullananlar

Saç Doktoru

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
21 Ara 2016
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Konum
İstanbul
Organix Niacin & Caffeine Şampuan Nedir?

İçeriğinde bulunan Niacin3 & Caffeine, AlphaHydroxy Acid ve DHT blocker gibi güçlü antioksidanlar ile saç derisini ve saçı koruyup güçlendirmeye yarayan sülfat ve paraben içermeyen tüm saç tipleri için kullanıma uygun, hayvanlar üzerinde test edilmemiş Organix markasının en çok satan şampuanlarından biridir. Ciltte alerjik reaksiyon ve tahriş etmeye neden olan katkı maddeleri içermemektedir.

organix-dokulme-karsiti-niacin-caffeine-sampuan.jpg


OGX Niacin & Caffeine Şampuan Ne İşe Yarar?

Saç derisini güçlendirmek, saçı derinlemesine nemlendirerek sağlıklı ve parlak saçlar elde etmeye yarar. Niacin ve caffeine saç diplerini uyararak cansız saçları sağlamlaştırır, yeni çıkan küçük saçları besleyerek güç kazandırır ve dökülmesini önler. Ölü hücre tabakasından kurtulmayı sağlayan AlphaHydroxy Acid saç derisinin sağlıklı olması için çalışan doku proteinlerini destekler. Organix Niacin&Caffeine Şampuan ile canlanan saç derisi ise düzenli olarak yenilenir ve sağlıklı saç derisi elde edilir. DHT saç çıkmasını sağlayan hücrelere zarar vererek saçların dökülmesini sağlayan bir hormon olup DHT Blocker ise DHT’nin başarısız olması için savaşmak üzere bileşime eklenen maddedir. Bu sayede saçlar dökülmekten kurtulur.

Organix Niacin & Caffeine Şampuan Ne İçin Kullanılır?

Saçları özellikle günlük fön, maşa gibi ısıya maruz kalarak, kopmasına ve hasar görmesine neden olan etkenlere karşı korumak ve kırılmaları engellemek amaçlı kullanılan şampuan içeriğindeki antioksidanlar sayesinde saç dökülmesine karşı üstün mücadele gösterir. Saç derisini besler, nemlendirir ve kan dolaşımını harekete geçirerek saçların uzamasını sağlar.

Kullanım Şekli: Islak saçlara yeterli miktarda şampuan alınrı ve masaj yaparak köpürtülür. Daha sonra saçta 2-3 dakika bekletilen şampuan bol su ile yıkanır. Saç yıkama işleminden sonra saçların daha parlak görünmesini istiyorsanız saç kremi kullanmanızda tavsiye edilir.
Şampuan hakkındaki kullanıcı yorumları sayfa altında kullananlar tarafından paylaşılmıştır. Eğer sizde yorum bırakmak istiyorsanız, lütfen öncelikle siteye üye olun daha sonra yorumunuzu gönderin.