Oral-B Gum & Enamel Care Fresh Mint Ağız Bakım Suyu Kullananlar

Nehir

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
13 May 2020
Mesajlar
18
Tepkime puanı
2
Oral-B Gum&Enamel Care Ağız Bakım Suyu, nefesinize bir ferahlık katacak ve diş sağlığınızı korumak için çalışacaktır. Diş macunu uygulaması ile eş zamanlı kullandığınızda ağız ve diş sağlığınız için ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlar. Klinik çalışmalarca kanıtlanan teknolojisiyle, ağız ve diş sağlığınız Oral-B'ye emanet. Gün içinde ferah bir nefes ve hassas olmayan dişlerle yaşam kalitenizi yükseltmek için tercih edebilirsiniz. Alkolsüz formülü ve yüksek florür oranı sayesinde sahip olduğu güçlü etkileriyle, diş eti ve diş minesini güçlendirerek, diş ve diş eti hassasiyetlerinizi engellemeye yardımcı olur. Standart diş fırçalama ve diş ipi kullanımına göre çok daha güvenli ve sağlıklı olan ağız bakım suları kapsamlı günlük ağız ve diş sağlığı bakımı için gereklidir.

oral-b-agiz-bakim-suyu.jpg


Oral-B Gum & Enamel Care Fresh Mint Ağız Bakım Suyu Alkolsüzdür:

Alkolsüz içeriği sayesinde ağız ve diş sağlığınızı ağız içinin doğal yapısını bozmadan korumayı başarmaktadır. Böylece ağız sağlığı için yararlı bakterilerinde yok edilerek ağız florasının bozulmasının önüne geçilir.Ağız bakım suyu doğru şekilde ve düzenli olarak kullanıldığında diş eti kanamaları ve diş hassasiyetlerini büyük ölçüde sağlıklı bir şekilde engellemektedir. Dişlerinizi fırçalarken, diş etlerinizin kanamasını ve sıcak ya da soğuk içeceklere karşı hassasiyet gösteren dişlere sahip olmak istemiyorsanız alkolsüz içeriğe sahip ağız bakım suyu tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Oral-B Gum & Enamel Care Fresh Mint Ağız Bakım Suyu Faydaları, Özellikleri:
  • Ağızda meydana gelen bakterilerin oluşumunu engeller.
  • Diş ve diş eti problemlerini çözmenize yardımcı olur.
  • Dişlerden kaynaklanan ağız kokularını önler.
  • Gün boyu ağızda fresh nane tadı almanızı sağlar, nefesiniz kokmaz.
  • Düzenli kullanım sonucu dişlerin beyazlamasını destekler.
Kullanımı: Günlük her fırçalamadan sonra bir kapak kullanılmalıdır. Kesinlikle gargara yaptıktan sonra yutulmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gerektiğini de unutmayın.
Daha önceden Oral-B markalı ağız bakım suyu kullanıp deneyim sahibi olanlar, görüşlerinizi foruma üye olduktan sonra yorum kısmından paylaşabilirsiniz.