Online Video Kesici Siteler

'İnternet' forumunda Serkan tarafından 7 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Arkadaşlar,

Elimde bir video var yalnız bir kaç bölümü başından sonuna doğru kesmem gerekiyor. Ancak bilgisayara program indirmeden bu işlemi yapabileceğim siteler var mıdır?

Eğer bu tarz video kesici siteler varsa lütfen yorum bırakarak isimlerini paylaşınız. Çünkü acilen bir video hazırlayıp YouTube kanalıma yüklemem gerekiyor.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    @Hortlak adlı üye daha önceden bu konuya benzer bir paylaşımda bulunmuştu. Dilersen onun paylaştığı konuya göz gezdirebilirsin.

Konu linki: https://www.forumbudur.com/konular/internetten-programsiz-video-kesme.299/

Bir de konu açmadan önce foruma göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Çünkü birbirine benzer konuların faydadan çok foruma zararı olacağını hatırlatmak isterim.

Saygılarımla, kolay gelsin. :thumbsup:

Serkan ve Qarizma bunu beğendi.

3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    @Canan hanım, öncelikle konuya göstermiş olduğumuz tutumunuzdan dolayı teşekkür ediyorum.

Benden önce açılmış benzer konuları takip etme şansım olmadı. Çünkü o an hemen gelecek cevaba istinaden bir yol izleyecektim...

Ama sizin paylaştığınız bağlantıdaki konu sayesinde ihtiyaç duyduğum işi kusursuz tamamladım.

Her şey gönlünüzce olsun, saygılar. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş