Oilatum Soft Şampuan Kullananlar

Aytül Bakırcı

Forumbudur.Com
Üye
Oilatum Soft Şampuan, bebek ve çocuklar için özel formüle edilmiş bir üründür. İçerik olarak parfüm, paraben, ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır. Genelde bebeklerde ve çocuklarda yaşanan cilt problemleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Kuru ve nem kaybı yaşayan ciltlerin rahatlaması, nemlendirilmesi ve bakımı sağlayan Oilatum Soft Şampuan, sık kullanım için uygundur.

Oilatum-sampuan-kullananlar.jpg

Bebeğinin sağlığını düşünenlerin kullanması gereken ürünlerin başında yer almaktadır. pH'ı cildin doğal pH'ına yakın olduğundan cildin su/yağ dengesine kesinlikle zarar vermemektedir. Kokusuz ve göz yakmayan formülü sayesinde çocuklar banyo esnasında rahatsızlık yaşamayacak.

Satış Fiyatı: Bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş bu şampuana 35 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Oilatum Soft Şampuan Özellikleri, Faydaları:
  • Cildin kurumasını önler.
  • Ciltte tahriş yapmaz, yumuşak bir özelliğe sahiptir.
  • Cildi derinlemesine temizler.
  • Günlük kullanıma uygundur.
  • Ciltte kurumadan kaynaklı kaşıntıları yatıştırır.
Kullanımı: Bebek ve çocuklar için özel üretilmiş bu ürünü günlük en az 1 kez kullanmanız önerilmektedir. Çocuklarda meydana gelen nem kaybını önler ve nem ihtiyacını karşılar. Uzmanlara göre çocukları yıkarken kesinlikle tahriş yapıcı ve cildi kurutan sabun veya köpükler kullanılmamalıdır. Şampuanı kullanırken çocuğunuzu ılık su ile yıkamaya özen gösterin. Malum sıcak su cildi kurutacağı için ciltte tahriş meydana gelebilir.
Daha önceden Oilatum Soft Şampuanı kullanıp deneyim sahibi olan anneler, ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazılı bir şekilde paylaşmak için sayfa altında bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yasemin

Forumbudur.Com
Üye
Friendly + Oilatum markalı bebek ürünlerini kullanmaktan korkmayın. Bu markalar bebekler için harika ürünler piyasaya sürüyor. Bebeğiniz 2-3 yaşına girene kadar kesinlikle bu markaların ürünlerini kullanabilirsiniz. Ben genelde yiyenim için e-bebek sitesinden sipariş veriyorum. Kardeşim kullandığı bu markalardan çok memnun kaldığını dile getirmektedir. Bence deneyin ve tecrübe edinin. :rolleyes: