Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi Kullananlar

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Yaşlanmak her insan için doğal bir süreçtir ve yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biri ise kırışık oluşumudur. Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi, kırışıklar ile en etkili şekilde mücadele ederek, kırışık görünümü azaltır ve yeni kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçerisinde, SPF 15 güneş koruma faktörü bulunması sayesinde güneş etkisi ile oluşan kırışık ve leke oluşumunun engellenmesine katkı sağlamaktadır. Kırışık karşıtı gündüz bakım kremleri, cilde yoğun bir nem sağlarken, daha canlı ve genç bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Q10 ve kreatin gibi cildin doğal yapısında da bulunan, güçlü aktif içerikleri bulunmaktadır. İnsanlar yaş aldıkça, cilt seviyeleri azalır ve daha az enerji üretirler. Bu olay sonucunda ise kırışık ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaktadır. Kırışık karşıtı gündüz bakım kremi, Q10 ve kreatin gibi cildin doğal aktiflerini içermesi sayesinde, cilt ile uyum sağlar ve etkin bir biçimde çalışır.

nivea-q10-kirisik-karsiti-gunduz-bakim-kremi.jpg


Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi Ne İşe Yarar:
  • Kırışık karşıtı gündüz bakım kremi, kırışık görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltır.
  • İnce çizgiler ve kırışık görünümü oluşumunu yavaşlatma özelliği bulunmaktadır.
  • Nivea Q10 kırışık karşıtı gündüz bakım kremi, cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek, daha canlı ve genç bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
  • Gündüz bakım kremi, SPF 15 UVA/UVB koruması sayesinde güneş etkenli kırışık oluşumundan korunmanıza yardımcı olur.
  • Kırışık karşıtı gündüz bakım kremi, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Kullanım Bilgisi: Ürün ambalajı üzerinde cilt yapısına göre nasıl kullanılması gerektiği bilgileri yer almaktadır. Cildinize uygun bakım kremini düzenli olarak kullandığınızda kısa sürede etkili sonuçlar elde edeceksiniz.
Nivea'nın ürettiği kırışık karşıtı krem hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcı yorumları ise sayfa altında yer almaktadır.
 

Benzer konular