Ne Kadar Yersem Yiyeyim Kilo Alamıyorum

'Kilo Almak İsteyenler' forumunda Dilek tarafından 13 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    59
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

Son 5 yıldır inanılmaz şekilde kilo kaybı yaşıyorum. Her ne kadar düzenli beslenmeye dikkat edip kilo almak istesemde bu mümkün olmuyor.

Hızlı kilo almak için hangi yollara başvurabilirim? Bu konuda deneyim sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum. Malum yaz ayına giriyoruz ve yaz sıcaklığında iyice yemeden içmeden kesilirim diye düşünüyorum. Erkenden bir önlemini almazsam bir deri bir kemik kalacağım gibime geliyor. :(

Şimdiden soruma cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.

2. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Bende aynı konudan sıkıntılıyım. Ama şu sıralar düzenli besleniyorum ve spor yapıyorum. En son 49 kiloydum bugün tartıldım 2 ay içerisinde 53 kilo olmuşum.

Tek yapman gereken kahvaltılarını, ara öğünlerini ve yemeklerini düzenli yemeye özen göster. Bir de spora başla ve akşam yatmadan da gerekli proteini yüksek gıdaları tüket bak göreceksin kısa sürede kilo alacaksın.

Yalnız kahvaltı yapmayı kesinlikle ihmal etme. Çünkü kahvaltı bir insanın en önemli besin kaynağıdır.

Gülay Keskin bunu beğendi.

3. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Bolca abur cubur ye bak bakalım 1 haftada nasıl kilo alıp göbek yapıyorsun. :) 4 aydır ne düzenli besleniyorum ne de yürüyüş yapıyorum, sadece yiyip içip yatıyorum gerisini düşünmüyorum.

Fazla dert edince ne zayıflıyorsun ne de kilo alıyorsun. En iyisi mi oluruna bırak o kendiliğinden oluyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş