Naturface Soyulabilen Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Son zamanlarda piyasada siyah maske adı altında bir çok markanın ürün satışı yapılmaktadır. Bu markalardan biri de Naturface markasıdır. N11 online alışveriş sitesinde en çok satışı yapılan marka olduğunu bilmenizi isterim.

Cilt üzerinde oluşan kir ve porları özellikle de siyah noktaları kökünden söküp alan bu maske, kullanım kolaylığı ve fiyat uygunluğu sayesinde oldukça tercih edilmektedir.

naturface-siyah-maske.jpg

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske Kullanımı

Yüzünüzü yıkayıp kurulayın, cildinizin yüzeyi temiz ve kesinlikle kuru olmalıdır. Daha sonra temiz cilt yüzeyine maskeyi ince tabaka halinde sürün. Etkili sonuç için ortalama 20 - 25 dakika bekletin, kuruyan maskeyi bölmeden soyarak işlemi sonlandırın.

Naturface Soyulabilir Siyah Nokta Maske Hakkında Yorumlar

Maske hakkında kullanıcı yorumlarını ve şikayetleri sayfanın devamında okuyabilirsiniz. Eğer sizde maske hakkındaki düşüncelerinizi yazılı olarak paylaşmak istiyorsanız üye olmadan cevaplama kutucuğunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Ürünü kullanan biri olarak memnun kalmadığımı söyleyebilirim. Bir hevesle aldım ama ne yazık ki beklentimi karşılamadı. Fiyatı uygun olması iyi olacağı anlamına gelmiyor zaten, ama bende ilk iki yorumdaki arkadaşın söylediklerine katılıyorum.

Şu sıralar siyah maske alacağım, ama iyi olan bir şeyi almak için araştırmadayım. Umarım güzel sonuçlar elde edeceğim bir ürün bulurum.

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Bende böyle ürünlere inanmıyorum. Doğal yöntemlerle cilt temizliğimi yapıyorum ve böylece siyah nokta oluşumu falan meydana gelmiyor. Yalnız ben haftada 2 gün AkneTrend adlı kapsül hap kullanıyorum. Doktorum ciltte meydana gelen sebum dengesini böyle sağlayacağımı söylediği için kullanıyorum.

Eğer cildiniz aşırı yağlanıyor ise bence dermatoloji doktoruna görünmeniz gerekiyor. Zamanında cildim inanılmaz derecede yağlanır ve sivilce çıkardı. Ama artık bu problemleri son 2 yıldır hiç bir şekilde yaşamıyorum.

Banu Güven

Forumbudur.Com
Üye
YouTuber arkadaşımız Gökçe Yıldırım kendi kanalında siyah soyulabilir maske denemesi yaptığı videoyu yayınlamış. Bende kullanıcı yorumlarını okuyanlara yardımcı olacağını düşündüğüm bu videoyu burada paylaşıyorum.

Sedat

Forumbudur.Com
Üye
Birçok marka farklı renklerde soyulabilir maskeler üretmektedir. Soyulabilen maskenin satışını yapmaktayım ben. Kullanacağınız maskenin onaylı bir maske olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Benim sattığım maske onaylı bir maskedir.

Gezginkiz

Forumbudur.Com
Üye
Bu ürün için memnun olan da var şikayet eden de anlamadım. Genelde bir çok yorum sitesinde şikayetler ve memnuniyet mesajları insanı iki arada bir derede bırakıyor. :)

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
bu ve benzerini artık erkek berberler bile kullanıyorlar ve 7 ile 10 tl arasında bir para alıyorlar. İlginç.