Mister Pompadour Natural Beeswax Paste Satışı

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Erhan Kutlu tarafından 12 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Mister Pompadour Natural Beeswax Paste ürününü satışa sunuyorum. Bu üründen elimde 4 adet bulunmaktadır. Tarafıma Hollanda'dan gelmiştir ve hepsi orjinaldir.

Mister-Pompadour.jpg

1 adet ürünün büyüklüğü: 2 oz. / 57 gr.

Ürün en geç 2-3 gün içerisinde alıcısına ulaşır.

Ankara'da elden teslimat yapılmaktadır.

Ürün satışı başlamıştır tane fiyatı 110 TL olup, kesinlikle pazarlığı yoktur. Lütfen ürün almak isteyen arkadaşlar mail adreslerim üzerinden tarafıma ulaşsınlar.

Saçınıza mat bir görünüm kazandırır ve yüksek tutuşu sayesinde uzun süreli saçın şeklini korur. Ürün kullanımında nasıl sonuçlar elde edebileceğinizi ve hangi modelleri kolaylıkla yapabileceğiniz detaylarını YouTube sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Mister Pompadour ürünleri kesinlikle alkol, paraben ve sodyum klorid içermemektedir. Saçten ılık su ile kolayca yıkanarak çıkmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgiyi alt kısımdaki mail adreslerini kullanarak öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme: 26 Şubat 2017

2. Şakir ORHAN

Şakir ORHAN Forumbudur.Com Ziyaretçi

İyi günler.

Ürünün tek fiyatı ne kadar. Saçlarım seyrek ve ince telli çok bu yüzden sert olmamamakta, yarı mat yada mat özellikli modeli hangisi yardımcı olabilir misiniz?

Gelecek cevabınıza istinaden ürün seçimi yapacağım.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

3. Erhan Kutlu

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Şakir Bey,

Saçlarınızda seyreklik ya da açılma durumu söz konusu ise o zaman topik tarzı ürünler kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu ürünler saçınıza artı bir dolgunluk kazandırmayacaktır.

Satış yapmak için de kalkıp yanıltıcı konuşmanın bir anlamı yok! Saç spreyi + topic ürünü kullanarak saçlarınıza istediğiniz doğal görünümü kazandırabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

4. Sezer Akıncı

Sezer Akıncı Forumbudur.Com Ziyaretçi

Size özeldende mesaj atmıştım...

Seyrek derken biraz abartı oldu sanırım. Normalde de wax kullanıyorum. Wella sp man textured style MAT ürününü kullandım. Memnundum ancak tutuculuğunda sıkıntı yaşadım.

Şimdi de tigi bed MAT separation kullanıyorum onun tutuculuğundan memnumum ancak bende kepek sorunu yaşattı ve kullanımı zordu. Tutuculuğu welladan iyi ancak kullanımı tigiden daha kolay ve kepek sorunu yaşatmayacağını düşündüğünüz ürün taviyesi bulunur musunuz ve tabikide fiyat konusundada bilgi verirseniz sevinirim.

Önceliğim; Mister pompadour. By Vilain ürünleri ile ilgileniyorum ve sizden ayrıca tavsiyenizi rica ediyorum.

Hanz de Fuko'da olabilir. Mesajla zor anlaşılıyor. Telefon numaramı özelden göndermiştim WhatsApp üzerinden görüşebilirsek sevinirim.

5. Specdra

Specdra Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kolay gelsin,

Ürün hala satılıksa almayı istiyorum fiyat konusuna değinmemişsiniz. Rica etsem fiyat konusunda bilgilendirme yapar mısınız?

Çünkü bu ürünü acilinden satın almak istiyorum, umarım mesajımı alır geri dönüş yaparsınız.

İyi çalışmalar diliyorum.

6. Erhan Kutlu

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Konu içeriğini güncelledim, ürün fiyatı 110 TL'dir. Kesinlikle ürünlerle alakalı pazarlık payı yoktur. Malum bu ürünleri satın almak için bizlerde dolar üzerinden ödeme gerçekleştiriyoruz.

Eğer ürünü satın almak istiyorsanız tarafımıza mail yada forum üzerinden dönüş yapabilirsiniz.

Herkese hayırlı günler diliyorum. :)

7. Hermes

Hermes Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Merhabalar ben üründen almak istiyorum bana ulaşırmısınız 05312637575

8. Erhan Kutlu

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Tarafınıza verdiğiniz numara üzerinden geri dönüş yaptık. Fakat verdiğiniz numaraya şuan ulaşılamıyor.

Saygılarımla.

9. Hermes

Hermes Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Yanlış numara çevirdiniz galiba bana bir şey gelmedi siz bana mesaj atın lütfen
    diğer numaramdan...

Numaram: 0530 054 39 33

Bana geri dönüş yapın, beklemedeyim.

10. Cenk

Cenk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Slm Erkan bey,

Mister pompadour veya hanz de fuko ürünleri elinizde varmı bende Ankara'dayım elden teslim almak istiyorum.

Eğer sizin için de uygunsa görüşmek isterim.

Bu Sayfayı Paylaş