Minoxil Forte %5 Deri Spreyi Kullananlar

'Erkek Saç Bakımı' forumunda Aykut Demir tarafından 2 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Evren derinay

Evren derinay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba benim yaşim 20 bu msji okuyorsaniz tarihine iyi bakin berbere gittigimde berber senin saclarini kesemem cok guzel saclarin var derdi herkez derdi bi anda nazara geldim neyse saglik olsun genis capli bi arastirma yaptim arkadaslarim abilerim ablalarim kardeslerim bakın 7 sene boyunca bilgisayar basinda kalan bireyim 7 sene boyunca disariya cikmazdim bakkala giderdim arkadaslarim gelirdi terslerdim okulun en yakisikli cocuguydum ama simdi bilgisayar yuzunden kendimi taniyamiyorum bunada cok sukur yeni yeni toparladim eskisi gibiyim nerde bi eksigim saclarim dedim ya size genis capli bi arasitirma yaptim emin olun sosyal medyayi benden iyi kullanan yoktur yazim hatasi yapiyorum hizli yazdigimdan minoksilforte5 deri spreyini aldim ilk bi ay degilde 2 hafta felan dokulme oldu okdad abartacak kadar degil sonra dan dokulme durdu saclarim vardi yok tu demiyorum simdi kafada tuy olmayan adam minoksil kullanmasin saci seyrek olan arkadaslara sesleniyorum seyrek olan bunu kullanin benim arka taraf ve on taraf seyrelmisti ve isin altina gecince fark etmistim ben bunu gordukten sonra takinti oldum takinti oldugum zaman daha cok dokuldu onun icin hic kafama takmadim minoksili kullandim yemin ederim ki kafamin heryerinde saclar cikmaya basladi ve gunde 100 dokulme oluyorsa suan 3 tane oluyor belki 10 tane ve onun yaninda biotin sampuan kullaniyorum 4 ay da bir 200 tl veriyorum bakin ekim yapariz sorun yok paradan korksak 200 tl vermeyiz amacim ekim yaptiktan sonra cikan sacin dogaliligi ben dogal olcagini dusunmedim ön taraflar diken diken oldugu icin simdi ise mezoterabiye gidicem son ayim kaldi size sunu soliyim et balik meyve peynir bunlar gibi proteinli yemekler yiyin bilmediginiz seyleri kullanmayin saglikli beslenirseniz emin olun dokulmez genetik diye birsey var dogru ama benim babamin saclari 45 yasinda iken dokuldu abilerimin saci var bi abimin saci dokuldu ektirdi amcalarimin saci var bunlar duzensiz beslenmektendir ha et yersek sacmi cikar demeyin vucudunuzun ihtiyaci olan seyleri yiyin ben sporda yapiyorum bu arada mezoterabi 3500 tl vericem dedigim gibi ben istersem sacta ektirirdim karar sizin gene gecmis olsun hepinize icinizi az da olsa rahatlatmissam ne mutlu bana

2. Dila

Dila Forumbudur.Com Ziyaretçi

Anlamadım üründen memnun musun değil misin? Bende bayan olan ürünü kullanmak istiyorum.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş