Minoxil Forte %5 Deri Spreyi Kullananlar

'Erkek Saç Bakımı' forumunda Aykut Demir tarafından 2 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Minoxil Forte %5 Deri Spreyi, erkekler için özel geliştirilen formülü sayesinde saç dökülmesi sonucu açılan bölgeleri içerdiği %5 (a/h) Minoksidil maddesi ile yeniden canlandıran bir üründür. Son yıllarda birçok uzman doktorun hastalarına reçete ettiği Minoxil Forte %5 Deri Spreyi, düzenli kullanılması sonucunda etkisini göstermektedir. Minoxil Forte spreyini saç dökülme problemi yaşanan bölgelere; günde 2 kez 5 püskürtme (1 ml) sabah ve akşam uygulanmalıdır. Ürün hakkında detaylı bilgilere yazı devamından ulaşabilirsiniz.

minoxil-forte-kullananlar.jpg

Minoxil Forte %5 Deri Spreyi Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır?
    Üretici firmanın açıklamasına göre saç çıkması 4 ila 6 ay arasında gözlemlenebilir, maksimum etkisini görmek için de 12 ay boyunca kullanmak gerekiyor.

Minoxil Forte %5 Deri Spreyi Fiyatı:
    Sanal satış mağazalarında 56 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür.

Minoxil Forte %5 Deri Spreyi Kullanım Bilgisi:
    Erkekler için özel üretilen spreyi sabah-akşam olmak üzere 5 kere saç dökülmesi yaşanan bölgeye püskürtün ve masaj yaparak yedirin. Spreyi en az 30 dakika saçta beklettikten sonra isteğe göre saçınızı yıkayabilir, saç şekillendirici ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Kesinlikle doz aşımı yapmaktan kaçının.

Pediyatrik Popülasyon : 18 yaşından küçükler kullanamaz.
    Geriyatrik Popülasyon : 65 yaşından büyükler kullanamaz.

2. Tahir Cankaya

Tahir Cankaya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Doktor tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve 7. aydan sonra etkisini görmeye başladım. Geçen yaz kullanmak zor olunca ara verdim, ama dökülen saçların yerine çıkan yeni saçlar yüne dökülmeye başladı. Anladığım kadarıyla kullanımı bırakınca saçlar yine dökülüyor. :( Üretici firma keşke bu durumu göz önünde bulundurup formülü değişebilse. Ben bu spreyin yanı sıra Bioxcin Forte şampuanını kullanıyorum. Memnun kaldığım kombinasyondur, tavsiye ederim.

3. Onur Şaşkın

Onur Şaşkın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kimse Minoxil hakkında yalan atıp durmasın. Ben 5 ay boyunca her sabah akşam kullandım ama hiç bir faydasını görmedim. Faydaları hakkında bazıları kullanıcı yorumları yazıp durmuş, ama ben olumlu yazılanlara inanmıyorum. Saç köklerini güçlendiriyor ama yeni saç çıkarma söz konusu bile değildir.

4. Caglar2007

Caglar2007 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Yeni sac cikarmasi soz konusu degil , mevcut olan ve kapanmamis sac koklerindeki saclari guclendiriyor boylece saclar gurlesiyor ancak dikkatli olun cunku birakirsaniz tekrar eski halinize donersiniz. Uzuzn donem kullanimda ( 1 yildan fazla ) maalesef etkisini yavas kaybediyor. Benden soylemesi.

5. Rıfkı Çetiner

Rıfkı Çetiner Forumbudur.Com Ziyaretçi

Etkisini 1 ay içinde görmeye başlıyorsunuz. Saç dökülmeniz duruyor ve yeni saçların kök saldığını görüyorsunuz. Bazı kişiler ömür boyu kullanılması gerektiğini söylüyor ama öyle bir şey yok! Doktor tavsiyesi üzerine başladım ve 1. ayımda etkisini gördüm. Bu arada eczane dışı yerlerden Minoxil almanızı tavsiye etmiyorum. Ürün T.C Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bazı sahtekarlar ürünün sahtesini satıyor. Bu yüzden eczaneden satın alın.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş