(MedobioHtin) Biotin Hapı Tüylenme Yapar mı?

Zuhal Şener

Forumbudur.Com
Üye
Biotin hapları saç dökülme problemi yaşayan kişilerin günlük olarak kullanmış olduğu gıda takviyesidir. Fakat bazı sitelerde okuduğum yorumlara göre insanlarımızın yanlış bilgilendirildiğini gördüm. Neymiş efendim; Biotin hapları vücudun çeşitli bölgelerinde aşırıcı derecede tüylenme yapıyormuş...

İnanın arkadaşlar ben kendim 2 yıldır düzenli olarak MedobioHtin hapını kullanıyorum. Yüzümde ya da vücudumun herhangi bir yerinde tüylenme problemi meydana gelmedi. Yani zararından çok faydasını gördüğümü gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Medobiohtin BİOTİN 5 mg 60 Tablet Görseli

MedobioHtin.jpg

Peki, kullandığın MedobioHtin hapının ne faydasını gördün? Diyenlerin sesini duyar gibiyim :)

Gelecek böyle bir soruya karşı cevabım ise sırasıyla şöyledir;
  • Kuruyan cildimin nem dengesini sağladığını gördüm.
  • İnce telli saçlarımın kalınlaştığını, doğal görünüme kavuştuğunu ve tırnaklarımın eskiye göre daha sağlıklı olduğunu söyleyebilirim.
  • Cildimin daha parlak, canlı ve kusursuz görünmesine yardımcı oldu.
Belki yukarıda sırasıyla yazdıklarım dışında daha farklı güzel etkileri olmuştur. Ben sizlerle gözlemlediğim kadarını paylaşmayı doğru buldum.

Unutmayın, insan vücudu B vitaminine ihtiyaç duyar! Bu yüzden doğal yollardan B12 vitamini almak istiyorsanız, ya düzenli besleneceksiniz ya da adını vermiş olduğum MedobioHtin hapının kullanımına başlayacaksınız. :)

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Bu ürünün tüylenme falan yapacağını sakın düşünmeyin. Şahsen ben 2 yıl kullandım ve hiç bir şekilde yan etkisini görmedim. Zararı yok, yararı çok diyebileceğim takviyedir. Tırnaklarınız, cildiniz ve saç kökleriniz bu hap sayesinde hayat bulacaktır.

Sadece kötü bir yanı saç diplerim de yağlanma yapmıştı. Ama o kadarını da sorun etmediğimi söyleyebilirim. Eğer ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir şey olursa PM gönderebilirsiniz.

MedobioHtin candır, gerisi heyecandır :D

Banu Güven

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaşların dediklerine kesinlikle katılıyorum. Biotin haplarının insan vücuduna faydası olduğu gibi saçların daha gür çıkmasını desteklemektedir. Bende geçen ay eczacı arkadaşın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve tırnaklarım artık eskisi gibi kolay bir şekilde kırılmıyor.

Saç dökülmesi, tırnak kırılması, cildin bitkin görünmesi gibi sorun yaşayanlar bence kullansınlar. Erkek, kadın yetişkin olan herkesin kullanması gerekiyor. Faydalarını daha detaylı araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. :)