McG Kapigen Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Dilek tarafından 1 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    McG Kapigen Şampuan, içeriğindeki vitaminler sayesinde saçın dökülmesini engelleyen ve saçın oluşumunu destekleyen bir üründür. SLS, Tuz gibi saça zarar veren maddeleri içermeyen formülü sayesinde güzel bir şampuan diyebiliriz. Genelde saçların dökülmesine yol açan DHT etkenlerine karşı koyarak, saçların ömrünü uzatır.
    Şampuan Fiyatı:
    Şuan piyasada bu şampuanı 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür.

Ürün İçeriği:
    • Procapil Kompleksi
    • Apigenin
    • B5, E Vitaminleri
    • Biotin, Biotinil – GHK
    • Oleanolic Asit
    Ürün Çeşitleri:
    • McG Kapigen Saç Dökülmesine Karşı Sprey
    • McG Kapigen Saç Dökülmesine Karşı Şampuan
    McG Kapigen Şampuan Özellikleri & Faydaları:
    • Bitkisel içerikli olan bu ürün saçların dökülmesine engel olur.
    • Saç dökülmesi sorunları ele alınarak formüle edilmiş bir üründür.
    • Saç köklerini besleyen vitamin ekstrelerine sahiptir.
    • Yeni saç oluşumunu desteler ve dökülen saçların deri altında bulunan kılcal damarlarını genişleterek saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur.
    • Saçta meydana gelen kırıkları onarır, saçı nemlendirir ve daha parlak görünmesini sağlar.
    Kullanımı:
    • İlk öncelikle saçlarınızı ıslatın.
    • Daha sonra saçınıza yeterli miktarda şampuan alarak köpürterek masaj yapın.
    • Saçınızda 2 dakika boyunca şampuanı bekletin ve sonra durulayın.
    • Bu ürünü tek başına kullanmanız önerilir.
    Ürün hakkındaki deneyimlerinizi sayfa altında yorumlayabilirsiniz.

2. Tarık

Tarık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Keşke anlatıldığı gibi bir ürün olsa. Saçıma hiç iyi gelmeyen bu şampuan daha fazla saçımı dökmeye başladı. İçeriği güzel ama ne kadar doğru bilinmez. Son 3 haftadır bu şampuanı sabah akşam düzenli kullanıyorum ama sonuç benim için hüsran diyebilirim.

Saçımdaki kırıkların ve dökülmelerin azaldığını görmedim. Kepekleri henüz temizlemedi ve kepeğin oluşumu tekrar oluyor. Acaba bu şampuanı ben mi yanlış kullanıyorum?

3. Yasemin

Yasemin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Uzak durmanız gereken bir üründür. Ben kullanan biri olarak hiç memnun kalmadım. İnternetten satın aldığım bu ürün saç diplerimi kaşındırmakla birlikte dipleri kurutup kabuklandırdı. İçeriğinin gerçekleri yansıttığını düşünmüyorum. Uzun zamandır Syoss şampuanlarından uygun olanını kullanıyorum ve tavsiye ederim. Hem bundan daha ucuz hem de markanın ürünleri klinik olarak test edilmiştir.

4. Bahtiyar

Bahtiyar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Daha önceleri losyon sprey ve şampuanını kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim;
    • Saç dökülmem hiç bir şekilde azalmadı.
    • Saçlarımı ağırlaştırdı ve günlük kullanıma uygun saçımın ağzına etti.
    • Saçlardaki kırıkları onaracak sözüne aldanıp kullanmayın.
    • Tek artısı saçlarımı derinlemesine temizlediği gerçek.
    Ama ben kullanan biri olarak hiç memnun kalmadığımı söylemeliyim. Belki de saç tipime uygun bir ürün değildi. Ben yine de kullanan biri olarak düşüncelerimi sonradan kullanacak olan arkadaşlar için paylaştım.

Saç tipim: yağlanmaya meyilli ve ince tellidir.

5. Gürkan A.

Gürkan A. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürün kullanıcısı olarak pişman olduğumu öncelikle bilmenizi isterim. Şampuanı 2 aydır her akşam olmak üzere düzenli kullandım. Fakat saçımda kepek yaptı ve saç diplerim inanılmaz derecede kızardı. Neden böyle bir problem yaşadığım konusunda hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum. Bu yüzden kendisini marka yapmış şampuanları kullanmanızı tavsiye ederim. Şuan Davines markalı şampuan kullanıyorum ve bu McG Kapigen denilen şampuandan kat kat iyi diyebilirim.

6. Mehmet

Mehmet Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Benim abim bu markanın şampuanlarını çok uzun süre kullanıp memnun kalmıştı. Ben şimdi burada yazılan olumsuz yorumları görünce şaşırdım. Zaten kullanılan şampuanların herkeste aynı etkileri göstermesini beklemeyin. Benim saçlarıma iyi gelirken Ali'ye Veli'ye iyi gelmeyebilir. Bu yüzden markaları lekelemeden önce iyice bir düşünün ya da ürünü düzenli kullanıp sonuç elde ettikten sonra yorum bırakın. ;)

7. Gökhan Z.

Gökhan Z. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kapigen markayı kullanmadan önce bende kararsızdım. Ancak doktor tavsiyesiyle kullandım. Önce şampuan ve köpük kullandım. Çok memnun kaldım. Bir arkadaşımda sprey formunu kullandı saç ekimi sonrası. O da son derece memnundu.
    Kapigen şampuan bulunamadığı için başka marka kullandım. Benzer içerikler olmasına rağmen hiç memnun kalmadım. Hatta şuan tekrar Kapigen şampuan için üretici ile konuştum ne yazıkki geçici bir süre temin edilemiyormuş. Umarım en kısa sürede tekrar üretilir. Çünkü çok iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Yükleniyor...