Mavi Saç Serum Bakım Seti Kullananlar

Saç Doktoru

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
21 Ara 2016
Mesajlar
25
Tepkime puanı
5
Konum
İstanbul
Yoğun stres, bakımsızlık ve genetik sorunlar sebebiyle güçsüzleşen ve dökülmeye başlayan saçlar için mavi saç serum bakım seti adeta kurtarıcı niteliğinde. İçerdiği doğal bileşenler ve özel karışımlar sayesinde yıpranmış ve zayıflamış saçların köklerini besleyerek aynaya baktığınızda sizi bile şaşırtacak sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyor. Set içinde bulunan ürünler sayesinde saçlarınızın dip kısımlarından uçlarına kadar güvenle ve sağlıklı şekilde bakım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Saç köklerine inerek onarım ve güçlendirme sağlayan serum sayesinde eskisinden daha sağlıklı ve ışıl ışıl saçlara sahip olmanız artık mümkün.

mavi-serum-seti.jpg


İçerdiği doğal formüller sayesinde bu set saç dökülmesi karşısında oldukça etkili ve güvenilir. Oldukça kolay kullanılan uygulama metodu sayesinde sizde kolaylıkla kendi bakım ürününüzü kendi saçınıza kendiniz uygulayabilir ve sonuçları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Kısa sürede olumlu sonuçlarıyla sizi şaşırtacak olan bakım seti hem saç dökülmesi sorununuza çare olacak hemde saçlarınızın istediğiniz gibi sağlıklı ve doğal görünümüne kavuşmasına olanak sağlayacak. Saçlarınıza gerekli bakımı yaparak sizde saç sorunlarıyla kolaylıkla baş etmeye başlayabilir, saç köklerinde meydana gelen değişimleri gözlemleyebilirsiniz. Saç köklerine yaptığınız bu terapi saç dökülmesini durduracağı gibi yeni saç oluşumu için gerekli kök canlanmasına da destek olmaktadır. Bakım setini uygulayarak sizde zayıf saç tellerinizin eskisinden daha sağlıklı ve gür çıkmasını sağlayabilir ve aynada gözle görülür bir değişim elde edebilirsiniz.

Kullanımı: Temiz saça önce serum yeterli miktarda damlatılır. Daha sonra set içinde bulunan dermaroller ile saç hücrelerini uyandırmak için ve serumun hızlı emilimi için işlem yapmalısınız. Doğru kullanım için set içindeki kullanım bilgilerini okumanız tavsiye edilir.
 

Benzer konular