Marrakesh Argan Yağı Kullananlar

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün alışverişe gittiğim bir AVM'de Tekin Acar Kozmetik mağazasına girdim. Saç bakım ürünleri bölümünde bir çok markanın argan yağı bulunuyordu. Ancak oranın çalışan personeli "Marrakesh" markasını kullanmamı tavsiye etti. Bende daha önceden bu markanın hiç bir ürününü kullanmadığım için iki arada bir derede kaldım...

Şimdi sizden ricam daha önce bu markanın argan yağını kullananların konu altına yorumlarını bırakmasıdır. Gelecek yorumlara istinaden argan yağını satın alacağım.

Saçımda yağ kalıntısı bırakmasını, saçımı çok yağlanmış göstermesini kesinlikle istemiyorum. Eğer böyle bir etkisi varsa almayı düşünmüyorum.

marrakesh-argan-yagi.jpg

Şimdiden konuya yorum bırakacak arkadaşlara teşekkür ederim. 🥰

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Kesinlikle kullanmanı bende tavsiye ederim. Çünkü gerçek anlamda saçlarıma çok iyi gelen bir bakım yağı olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu ürünü ben erkek arkadaşım sayesinde tanımıştım ve o günden bugüne sürekli saç yıkama sonrası kullanırım.

Marrakesh argan yağlarının çeşitleri de bulunuyor. Benim saçlarım ince telli olduğu için light olanını kullanıyorum. Vereceğin parayı gerçekten hak ediyor. Gözü kapalı al, kullan ve ürünün saçlardaki etkisini kendi gözlerinle gör derim.

Umarım aklındaki soru işaretlerine cevaplama yapabilmişimdir. :oops:

Erhan Kutlu

Forumbudur.Com
Üye
Daha önceden bu ürünün satışını yapmış biri olarak şunları ekleyebilirim;
  • Ürün orjinal argan yağıdır.
  • Kesinlikle saç bakımında etkindir.
  • Saçların kırıklarını onarmada başarılıdır.
  • Fön öncesi kullanılabilir.
  • Saçın doğal yapısını sağlar.
  • Az kullanımda güzel sonuçlar elde edilir.
Bunların yanı sıra saç derisine de faydalı olduğu gözlemlenmiştir. Hiç bir müşterim bugüne kadar ürün hakkında olumsuz dönüş yapmamıştır.

Zuhal Şener

Forumbudur.Com
Üye
O tarz kozmetik dükkanlarında bu ürünler pahalı diye biliyorum. Bence internet üzerinde al ve kullanarak sonuçları kendin gör isterim. Benim kız kardeşimin bu markanın ürünlerini kullanmışlığı var ama net olarak bilmiyorum hangi ürün olduğu.

Bu arada saçın kırık, işlem sonucu zayıf düşmüşse keratin yağını da almanı tavsiye ederim. Argan + keratin yağı saçını daha çabuk onaracak kombinasyon olur düşüncesindeyim.

Uzmanlar işlem görmüş saçlar için keratini öneriyor. Şimdiden hayırlısı olsun senin için canım benim. :rolleyes:

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugün ürünü satın almaya gideceğim ve deneyip tecrübelerimi yazılı olarak paylaşacağım.

Gerçi internette daha uygun fiyata bu üründen bulmak mümkün, ancak orjinal olmaz düşüncesine kapılarak Tekin Acar Kozmetik mağazasından alacağım.

Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın! :inlove:

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Ürünü 4 Ocak'tan beri kullanıyorum ve gerçekten harika diyebilirim. Eğer saçınıza en kısa yoldan etkili bakım yapmak istiyorsanız bu ürünü tavsiye ederim.

Ben genelde duş sonrası kullanıyorum ve taramada falan hiç sıkıntı yaşatmıyor. Bir de yağ hissi vermediği gibi saçı daha canlı gösteriyor.

İyi ki bu ürünü kullanmışım. Herkese çok teşekkür ederim tekrardan.

Kübra Sarıkaya

Forumbudur.Com
Üye
Ürünün piyasada sahtesi çok bilginiz olsun. Ben tester olan argan yağını kullandım çok güzel sonuç alırken 70 TL gibi bir fiyata internette aldığım argan yağı saçımı tiftik tiftik etti. Fön öncesi kullanmak için almıştım ama fazla iyi sonuç alamadım. Bilmiyorum ürün bana sahte geldi. Müşteri hizmetlerini aradım telefonları açan olmadı. Bende kullanmadım attım köşede öylece duruyor.

Kozmetik markalara ait ürünler alırken dikkat edin çünkü piyasa hep yan sanayi ürün kaynıyor. Adamlar MAC makyaj ürünlerini 1. kalite diye satıyorlar.

İrem Akbulut

Forumbudur.Com
Üye
Zamanında Tekin Acar Cosmetics mağazasından satın alıp kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Şuan Sachane sitesinden sipariş veriyorum, her ne kadar bütçeyi biraz zorlasa da saçına değer verenlerin kullanması gereken bir üründür.

Concon

Forumbudur.Com
Üye
En basit şekilde, sadece reklam tıklayarak/izlereyerek bitcoin üzerinden kazanabilirsiniz Belki biraz sıkıcı bir yöntem, ama işe yarıyor. Aşağıdaki siteler en uygun ve güvenilir olanlar. Link üzerinden üye olabilirsiniz.