Marie Claire Nude Soul Vücut Spreyi

'Parfüm' forumunda Kubra S tarafından 2 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce Hangisi Daha Güzel?

Bu anket 9 Kasım 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Pudra Rengi

2 oy
    20.0%
  2. Kahverengi

8 oy
    80.0%
  1. Kubra S

Kubra S Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Marie Claire Paris Nude Soul Vanilya & Frezya Parfümlü Vücut Spreyi (200 ml)

Marie Claire Paris Nude Soul Parfümlü Vücut Spreyi içerdiği vanilya ve frezya kokuları ile duygularınızı uyandırır. Teninizde kalıcı ve ferahlatıcı bir dokunuş bırakarak günün her anı yenilenmiş ve tazelik hissi sizinle olur.

Sitesinde satece 11 TL... Ben bunu beğendim ya siz?

Ankete katılarak seçiminizi belirtebilirsiniz.

Marie-Claire-Vucut-Spreyi.jpg

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Kubra S,

Bana göre en güzel vücut kokuları Victoria Secret mağazalarında oluyor. Ama Marie Claire markasına ait vücut spreyi kullanacağım diyorsan kesinlikle fresh koku seçimin olsun. İş yerinde beraber çalıştığım arkadaşımın kullanmış olduğu markadır. Şampuanları da iyi diyorlar ama bir türlü kullanmak nasip olmadı. :)

3. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Adaşım ben kahverengi olanı kullandım ve çok memnun kalmıştım. Ama fazla kalıcılığı olmadığını bilmeni isterim. Belki benim tenime uyum sağlamadığı için koku uçup gidiyordu. Birde sen dene bakalım sonuç ne olacak. Ama kahverengi olanı denemeni şiddetle tavsiye ederim. :oops:

4. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    Victoria Secret'ın kokuları çok güzel ama pahalı olduğu için insan alıp kullanamıyor. Bu yüzden çakma parfüm kullanmaktan başka çaremiz kalmıyor. :D Genelde Victoria Secret markasına ait parfüm kokularını Loris parfüm mağazalarında buluyorum. Marie Claire şu A101'de satılan marka olsa gerek. Ürün fiyatı 11 TL alıp denemeye değer diye düşünüyorum.

Bu arada @Kubra S özellikle neden bu markalı vücut spreyi almayı düşünüyorsun? Alternatif onca marka varken neden Marie Claire markasına yoğunlaştın?

Kubra S bunu beğendi.
  5. Aleyna

Aleyna Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kızlar Victoria's Secret'ın vücut spreyi trendyol alışveriş sitesinde 125 TL'den 39,99 TL'ye düşmüş. En son stoklarda 3 adet kaldı uyarısı vardı. İsterseniz bir araştırıp inceleyin. Bu arada @Kubra S benim anket seçimimde kahverenginden yana oldu. Çünkü malum kış kokusuna benziyor ve sezona uyumlu kokular kullanman daha doğru olur.

Kubra S bunu beğendi.
  6. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Marie Claire Paris True Red Orkide & Zambak Parfümlü Vücut Spreyini kullanan biri olarak kırmızı şişedeki kokuyu kullanmanı şiddetle öneriyorum. Ama ilk defa bu markaya ait koku kullanacaksan bir şey diyemem. Yalnız bana göre kahverengi ya da pudra rengi tırı vırı tek gerçek kırmızı şişedeki kokusudur.

Marie Claire Paris True Red Parfümlü Vücut Spreyi orkide ve zambak notalarının benzersiz birleşimi ve tatlı kokusu ile gün boyu fark yaratmanızı sağlayacak. Teninizde kalıcı ve ferahlatıcı bir dokunuş bırakarak kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar. :inlove:

Kubra S bunu beğendi.
  7. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Marie Claire Paris'in ürünlerinden memnun kalan biri olarak gönül rahatlığıyla vücut spreylerini kullanabilirsin. Hepsi birbirinden harika kokulara sahiptir. Kardeşimle bende beğenerek kullanıyoruz ve 2 haftada bir şişe değişiyoruz. Benim tercihim kahverengi şişesinden yana oldu.

Kubra S bunu beğendi.
  8. Kubra S

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim de tercihim Kahverengi oldu. Kırmızıyı da kardeşim aldı. Kokuları çok beğendik. Teşekkür ediyorum herkese. :)

9. Kubra S

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler. :)

10. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    46
    Ödül Puanları:
    18
    Kahverengisini kullanıyorum şişe bittikten sonra diğer renklerini test etmeyi düşünüyorum. Yalnız fiyatının uygun olması sizi iki derede bir arada bırakmasın. Çünkü koku kalıcı ve bir o kadar harika diyebilirim.

11. Kubra S

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok ismini duydum ama emin olamamıştım. Buradaki arkadaşların kullandığını görünce kahve ve kırmızıyı almaya karar verdim. İyi ki almışım. Kahveyi ben sevdim, Kırmızıyı da kardeşim. Kokuları kalıcı :) Vitoria Secret çok pahalıydı. :(

12. SIRMA

SIRMA Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    @Kubra S bence en doğru tercihte bulunmuşsun. Bende beğenerek kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Bu fiyatta stok yapmayı bile düşünüyorum. :D

13. Kubra S

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler.. Ben Stok yaptım yalan yok :) 1 + 1 kampanyası vardı marieclaireshop sitesinde 4 tane aldım :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş