Marie Claire Gold Mask (Altın Maske) Kullananlar

Hande Kulaç

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2018
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Konum
İstanbul
Marie Claire Gold Mask, içerdiği özel formülü sayesinde cildin kaybetmiş olduğu kolajen ve elastin kaybının yol açtığı kuruluğu giderir, cilt kalınlığındaki azalmayı ortadan kaldırır. Ürün piyasada henüz yeni olmasına rağmen birçok kişi tarafından tam not almayı başarmıştır. Sizde kuruyan cildinizi nemlendirmek ve ciltte oluşan ölü hücreleri yok etmek istiyorsanız kesinlikle Marie Claire Gold Mask ürününü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Marie-Claire-Gold-Mask-Kullananlar.jpg


Marie Claire Altın Maske Özellikleri, Faydaları:
  • Cildin nem dengesini sağlar, kuru görüntüyü yok eder.
  • Cildi pürüzsüzleştirir, kırışıklıkları azaltır.
  • Kış aylarında meydana gelen cilt kuruluklarına karşı etkilidir.
  • Ciltte herhangi bir alerjiye neden olmaz.
  • Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
Marie Claire Altın Maskenin Kullanım Talimatı:
Tüm cilt tiplerine uygun olan maskeyi temizlenmiş cilt üstüne uygulamalısınız. Öncelikle cildinizi yüz temizleme köpüğü veya jeli ile yıkayın. Daha sonra altın maskeyi göz ve dudak çevrelerine gelmeyecek şekilde ince tabaka halinde sürün. Ürünü sürdükten sonra 25-30 dakika boyunca bekleyin ve kuruyan maskenizi soyarak cildinizden arındırın. Yaralı ve tahriş olmuş cilde uygulanmaması gerektiğini unutmayın.

Ürünü soyduktan sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayabilir, tonik yardımıyla temizleyebilirsiniz. Marie Claire Paris markası altında üretimi yapılan Altın Mask ürünlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğunu bilmenizi isterim.
Daha önceden Marie Claire Paris Altın Maske ürününü kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
 

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
26 Mar 2018
Mesajlar
21
Tepkime puanı
1
tamamen kadınların egoları ile ilgili olduğunu düşündüğüm bir maske altın içeriği olmadığını ama altın renginde olduğu için bile çoğu kadın alacaktır.
 

Benzer konular