Marie Claire Black Mask (Siyah Maske) Kullananlar

Hande Kulaç

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2018
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Konum
İstanbul
Marie Claire Paris Black Mask, cilt üzerinde istenmeyen siyah noktalardan ve cildin ölü derilerden arınmasına yardımcı bir üründür. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür etkiler yarattığını görmeye başlayacaksınız. Cildinize herhangi bir zarar vermeden sizi siyah noktalardan kurtaracak formüle sahiptir. AS Lisans tarafından üretimi yapılan Marie Claire Siyah Maske, A101 marketlerinde ve Eve Shop sanal satış mağazasında satışa sunulmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve yapılan yorumları okumak için yazı devamına inebilirsiniz...

Marie-Claire-Balck-Mask-Kullananlar.jpg


Marie Claire Siyah Maskenin Özellikleri, Faydaları:
  • Cildin temiz ve parlak görünmesini sağlar.
  • Ciltte meydana gelen siyah noktaları kökünden temizler.
  • Cİldin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur.
Peki, Siyah Maske Haftada Kaç Kere Kullanılır?
Satın alacağınız ya da almış olduğunuz siyah maskeyi ilk hafta 2 kere, sonraki haftalarda ise 1 kere kullanmalısınız. Ürünü kullanmadan önce etkili sonuç almak için yüzünüzü soğuk su ile yıkayarak nemlendirin. Siyah maske uygulamasından sonra kesinlikle makyaj yapmanız tavsiye edilmez. Özellikle maske uygulamasını akşam yatmadan önce yapmanız yararınıza olacaktır.

Siyah Maske Uygulaması Yaparken En Sık Yapılan Hatalar:
Birinci hata, genelde ürünü kullanacak kişiler maskeyi kalın katman halinde cilde sürmektedir. Fakat bu şekilde sürülen maske siyah noktaları temizlemez. Bu yüzden ince tabaka halinde sürmeye özen göstermelisiniz.

İkinci hata ise maske sürüldükten sonra en az 20-30 dakika kadar beklenilmelidir. Bazıları sabırsız olduğu için erkenden maskeyi soymaya yelteniyor. Durum böyle olunca maskenin hiç bir faydası görülmüyor.
Daha önceden Marie Claire Black Mask (Siyah Maske) ürününü kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi sayfa altındaki yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular