Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Prenses tarafından 4 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Kevser

Kevser Forumbudur.Com Ziyaretçi

2. Kevser

Kevser Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sinameki katkısı ishal bilantı yapıyor bu belirtilmeliydi .

3. Asya

Asya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Tadı iğrenç 16 gün oldu kullanıyoruz eşimle birlikte 1gr.dahi veremedik iştahı hiç kesmiyor Zerovita set kullanmıştım tadıda güzeldi 20 günde 6kg.vermiştim fiyatı da yağıyla beraber 150tl.idi çok pişman oldum bunu aldığıma inanmayın lütfen bunlara benim 249tl +9tl.de kargo param gitti

4. Sevimli278

Sevimli278 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Biz 7 arkadaş aldık 3 hafta düzenli içtik ve bırakın kilo vermeyi ben hala hasranedeyim bağırsaklarım yırtılmış.. 7 kişiden bir kişi 3 haftada 2 kilo verdi yedipi serumla 5 kilo aldı inanmayın bunlara sinameki hergün kullanılırsa bağırsaklar hasar görüyormuş kesiliyormuş ve bağırsak kasıga bağlanıyormuş kasıkda torbayla geziyosunuz yani yapmayın.. ben yarın taburcuyum bi daha tövbe..

5. Özi

Özi Forumbudur.Com Ziyaretçi

6. Özi

Özi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hangın sıtedenn aldınız çayı

7. gülşah

gülşah Forumbudur.Com Ziyaretçi

8. gülşah

gülşah Forumbudur.Com Ziyaretçi

merhaba ben 3 haftadır matcha çayı kullanıyorum fakat hiçbir işe yaramadı 70 kiloyla başladım 3 hafta oldu 71 kiloyum bide karın sancılarım vardı çay sayesindeilgilenmenizi istiyorum bana ulaşın bilgilerim kayıtlarda mevcut gerkirse paramı geri verin

9. tcaylinurgan

tcaylinurgan Forumbudur.Com Ziyaretçi

hedefim eczacılıktan aldığım gerçek matcha çayı aktarlarda satılan sahte gerçeğinde matchadan başka bir şey yok tadı güzel fena değil üç kutuda 4 kilo verdim aktardan aldım içemedim ishal yaptı tadı kötü midemi bulandırdı bandrolleri aynı ayırt edemezsiniz içindekiler kısmına dikkat edin

10. Nida

Nida Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sonucu ne oldu merak ettim

11. Dilekkk

Dilekkk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben çayı bugün kullanmaya başladım ve çok fazla ishal yaptı ve karnimda ağrı krampa benzeyen ağrılar oluştu bu normal mi böyle bir durum yaşayan var mı acaba

12. Chulya648

Chulya648 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ayarlarda satılıyor ben bugün tozunu aldım 30 TL yoğurtla karıştırıp yeniliyormuş deniycem göbek erittiği söyleniyor umarım doğrudur

13. Chulya648

Chulya648 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aktarlarda satılıyor ben tozunu 30 tlye aldım yoğurt ile yeniliyormuş

14. Imo

Imo Forumbudur.Com Ziyaretçi

15. Miriel Galathil

Miriel Galathil Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar Ankara Şehir hastanesine gittim tabi bana 1 ay sonrasına endoskopi ve ultrason randevusu verdiler. Bunun üzerine bir özel hastaneye gittim. Paran varsa sağlık hizmetini şipşak alabiliyorsun. Midemde yara oluşmuş. Neyseki delmemişim. Her sabah aç karnına ve her akşam yatmadan önce Nexium verdi ve yemeklerden 20 dakika sonrasına da Gaviscon Advance verdi. şimdi çok daha iyiyim. Hiç bir mide sıkıntım yoktu. Asla midem yanmaz ya da kaynamazdı. Ne yersem yiyeyim. Bu Bilge İlaç AŞ bandrollü Macha Premium'dan beri artık en küçük şeyde midem yanıyor. Doktor çok kızdı. Bundan sonra böyle bilmediğin şeyleri içme sana ders olsun, okumuş etmiş insanlar da bunu yapıyorsa biz ne yapacağız bilmiyoruz falan diye de bir güzel giydirdi lafları, her miden yandığında bunu haırlayacaksın artık dedi. Tekrar söylüyorum. Ürünün bandrolü ve orjinalliği sadece kutunun üzerinde adresi verilen düzmece hologram sitesi ile bakılırsa 'orjinal' olarak görülüyor. Bu gibi hologram test eden siteler hemen yapılabiliyor. Eşim istersen ben sana hemen yapayım böyle bir site dedi. Kendisi yazılımcı. Yani büyük bir kandırmaca var. Ben 23 Marta başlayarak 1 kutu bitirmiştim ama sadece sabahları içmiştim. Dolayısı ile 1 paketi uzun süre gitmişti bana. 12 Nisan gibi 2. pakete başlamıştım. Benim dayanılmaz mide ağrılarım ikinci paket ile başlamıştı. Mesela sabahları aç karnına için yazıyor sitesinde. Doktor kıyameti kopardı. Bu tip şeyler aç karnına içilmez. Mideni delmemen mucize olmuş, hem de sinameki var içinde, her gün içmişin dua et bağırsakların gümlememiş dedi.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş