Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Prenses tarafından 4 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Bulue

Bulue Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nerden aldınız bende almayı dusunuyırum

2. Güneş

Güneş Forumbudur.Com Ziyaretçi

3. Güneş

Bir hafta oldu alalı sadece iştah kesti tadı kotu değil yoğurda katıyorum 2.hafta sonucunu yazarim

4. Güneş

Önemli uyarı yapayım paketlerde 10 gr var obezite hastaları bu ölçü 300 kilo olanlar için bizim içmemiz gereken 1gr ve böylece begirsaklarida yormadan devam edelim bu hafta etkisini görmedim 2. Hafta yağ takımına basliycakmis

5. Güneş

1gr icmen gerekiyor pakette fazla var buda yarardan çok zarara sebep olabilir

6. Ebruli

Ebruli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben bıraktım zaten ishal de yapsa boğazı tutmadan olmuyor bu iş, ise de yaramadı bilginize..

7. Ardax

Ardax Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sonuç ne oldu paylaşırmısınız ve hangi marka olduğunu

8. Gülçin yaşar

Gülçin yaşar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünlerinize nasıl ulaşabiliriz bilgi dönüşü yaparsanız sevinirim

9. Gülçin yaşar

Gülçin yaşar instInsta hesabından bana ulasirsaniz çok sevinirim bende kullanmak istiyorum ama emin değilim

10. Gülçin yaşar

Gülçin yaşar instInsta hesabından bilgi verirseniz sevnirims

11. Fatma01

Fatma01 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bu çay nasıl bilmiyorum ama ben geçen sene mytea kullandım inanın o kadar faydasını gördüm ki anlatamam 8 kilo verdim herkes çok şaşıtmıştı nasıl başardın ister kapsül ister çay alın ama mutlaka faydasını görürsünüz instagram ve Facebook sayfasını inceleyin anlarsınız zaten.

12. Fatma01

Fatma01 Forumbudur.Com Ziyaretçi

My tea doğadan gelen incelik Zeynep korkmaz kapsül veya çay nasıl isterseniz inceleyin sayfalarını kullanınca inanın sizlerde bizim gibii teşekkür yazıları paylaşacaksınız. Arkadaşım ben ve eşim birde Bi arkadaş daha var yine aldık kapsül başlicaz kulleanmaya . İncelmek güzel şey ya.

13. Miriel Galathil

Miriel Galathil Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba. Matcha Premium şeklinde 3 kutu sipariş verdim. Hiç sıkıntısız elimde oldu. Hatta kendilerine kargo ile alakalı olarak hiç sıkıntısız ulaştım. Bu bana güven verdi. Ben açıkcası günde 1 kez ya suya ya da süt+muz karışımına katarak sabahları içtim. İlk kutuyu bitirene kadar hemen her gün ishal durumundaydım. Ama iştahımı kestiğini hissettim. Sonra ikinci kutuya geçtim. Midemde inanılmaz ağrılar olmaya başladı. Kullanmayı bırakalı yaklaşık 5 gün oluyor ama yemek yediğim anda gerçekten dayanılması güç şekilde mide ağrısı yaşıyorum. İshal'im de geçti diyemem, her tuvalete çıkışımda açık kahverengi ve yumuşak oluyor. Hastaneye gitmeyi pek sevmeyen biri olarak sanırım hastaneye gitmek zorunda kalacağım. Çünkü bu mide ağrısı ile yaşamak mümkün değil. Bunu yaşayanlarınız var mı? Dahası nasıl bir basiretim bağlandıysa, aldığım 3 hologramlı kutuyu da üzerinde yazan hologramtakip sitesinden teyid edip orjinal olduğu bilgisini aldım. Oysaki bir başka tanıdığımın eczanede kullandığı hologram takip programında ürünün sahte olduğunu öğrendim. sonradan şikayetvar.com'da da aynı ilaç firmasından gelen ürünlerle ilgili aynı şeyleri okudum. Midemi deldiysem, ya da abartayım, organ yetmezliği çekersem kim verecek hesabını bilmiyorum. Açıkcası pişman oldum.

14. Ebrum

Ebrum Forumbudur.Com Ziyaretçi

15. Cansus

Cansus Forumbudur.Com Ziyaretçi

16. Cansus

Cansus Forumbudur.Com Ziyaretçi

Emzirirken kullandınız mi acaba çok merk ediyorum ben şu an emziriyorum. Kullanabilir miyim

17. Mnks

Mnks Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş