Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Prenses tarafından 4 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Ebruli

Ebruli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar 5 kilo vermek istiyorum bir hafta oldu başlayalı 1 2 verdim gibi ama benim çay da yüzde 10 sinameki var yazıyor üstünde yüzde 20 başka bir şey yüzde seksen de matcha sizinkiler nasıl yüzde yüz matcha olan alan var mı var ise neredenn aldığını yazarsa oradan alıp devam edicem cunku meğerse sinamekiden dolayi ishal yapıyormuş bende, ishal değil sağlıklı kilo vermek istiyorum

2. Gül

Gül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yani siz günde bir keremi icdiniz bende bir kere icicem ishal yapıyor

3. Ebruli

Ebruli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Evet gunde bir akşam yoğurda Katip yiyorum 20 taneydi paket bitince verip vermediğimi yazacağım her zamanki gibi yemek yiyorum bakalim

4. Mimar esra

Mimar esra Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba. Bende matcha cayi aldm 3 paketi 108 tl ye aldim. Uzernde bilge ilac yaziyor ve hologram nmarasi da var. Intrnetten grdgimde de orjinal urun diyor ama yinede pek inanamiyorum. Urunu 2 gundur kullaniyorum ve beni ishal hale getiriyor. Midem bombos. Karnm aç ama yeme isştahım yok. Degisik birsey. Saglikli oldgna inanmasamda kullaniyorum. Umarm acillik olmadan zayiflarm :(

5. Nazlican4142

Nazlican4142 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Orginal bandrollü ürün aldim,güya resmi satış sitesiymiş ,paketin içeriğinde spirulina ve sinameki var.dedemin bagrsak calistirsin diye aktardan aldığı karışıma benziyor.birakin cay olarak icmeyi sicak ya da soğuk suda eritmek mümkün değil.para tuzağı inanmayın bence.

6. Ayshe

Ayshe Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende matcha premium aldım 3 gün oldu kullanmaya başlayalı sıcak suya 1 saşe döküp yarım saat karıştırıyorum tortusu azalsın diye ama yinede azalmıyor, içimi bana çok zor gelmiyor rahat içiyorum felaket tuvalete çıkarttırıyor ne yesem içimde kalmıyor direk çıkarttırıyor metebolizmam sürekli hareket halinde kilo verirsem tekrar yazıcam

7. Eminemelek

Eminemelek Forumbudur.Com Ziyaretçi

8. Melek

Melek Forumbudur.Com Ziyaretçi

Faydasını gördünüzmü acaba

9. @allnaturalalanya

@allnaturalalanya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar Matcha çayı almak isteyenler @allnaturalalanya İnstagram hesabından ulaşabilirler

10. Seda

Seda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nerden aldınız acaba

11. Rose

Rose Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş