Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Prenses tarafından 4 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Erva

Erva Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nerden aldınız özlem hanim?rica etsem paylasirmisiniz.

2. Özlemcik

Özlemcik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nerden aldınız özlem hanim?rica etsem paylasirmisiniz.[/QUOTE] tabiki istanbulda eminönüne mısır çarşısının ilk girişinde sol tarafta Bi baharatçı var Ayfer babaratçılık
    Hemen girişte 25 TL tadı kötü ama miğdem bulandırmadı..

3. Özlemcik

Özlemcik Forumbudur.Com Ziyaretçi

İstanbul da eminönünde mısır çarşısının girişinde Bi baharatçı adı Ayfer baharatçı lık 25 TL ellerinde vardı 2 gündür içiyorum tam olarak bişey diyemiyorum tadı kötü ama miğdemi bulandırmıyor rahatsızlık vermedi

4. Gül

Gül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Size nasıl ulaşabilirim bende almak istiyorum

5. Sadiye

Sadiye Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hayırlı günler arkadaşlar. Ben de Ersağ beşli forum gojibere çayı kullanıyorum, 1 ayda 6 kilo verdim üstelik tadı da güzel severek içiyorum bide güvenilir marka.

6. bnde alısverıs yaparm

bnde alısverıs yaparm Forumbudur.Com Ziyaretçi

7. özlem67

özlem67 Forumbudur.Com Ziyaretçi

nerden aldınız acaba

8. Kader selim

Kader selim Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba nereden aldınız çaba bir sitesi varmı nasıl alabiliriz

9. 2 çocuk anası yaş 36

2 çocuk anası yaş 36 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben dün aktardan aldım, kampanya varmış 20tl, 1kutu . 2 aktar var ikisindede aynı fiyat. 100gr bu arada. Limon damlatıp içtim. Tadı yeşil çay gibi ama daha yoğun ve toz olduğundan süzme poşeti yok. Ne kadar karıştırsanda zaten Türk kahvesi gibi tane kalıyor dibte. Biraz köpürüyor. İçemezseniz yoğurta da katabilirsiniz..Bardağın dibindekileri sonradan ben yoğurta katıp yedim. 4 saat sonra bir ishal yaptı. Markası matcha tea natural mixed herbal powder. 1 tatlı kaşığı koymuştum. Bu kadar ishal yaptığına göre miktarı azaltmak, ya da aralıklı içmek lazım. Aktarlarda satışı yasaklanıyor yazıyordu nette, o yüzden indirim yapmış olabilirler. Nette okuyunca bende bunu varsayarak gittim almaya. Böyle şeylere inanmam ama bu doğru geldi. 1 hafta sonra sonuçlarını yazarım.

10. Zümra

Zümra Forumbudur.Com Ziyaretçi

11. Zümra

Zümra Forumbudur.Com Ziyaretçi

Özlem Hanım nerden aldığınızı paylaşabilir misiniz?

12. Sevda

Sevda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben aktardan aldim 20 lira 100 gram 4 gundur kullanıyorum bende şişkinlik ve kabızlık problemi vardi artık yok... Bence internet deil bitkisel ürünleri aktar dan alın...

13. gamze

gamze Forumbudur.Com Ziyaretçi

nerden aldinizi soylermisiniz lütfen

14. Nry

Nry Forumbudur.Com Ziyaretçi

15. Nry

Nry Forumbudur.Com Ziyaretçi

İnternertte mathca premium diye reklamı olan site orjinall satış sitesimi bilen kullanan varsa yardımcı olabilirmi lütfen

16. merkocoglu

merkocoglu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kesinlikle almayın. tamamen dolandırıcılık. Ben aldım. Matcha ile alakası yok. iade etmemk istediğimde geri almadılar. berbat ötesi. Zaten gerçek maça çayı ortalama 50 gr 30-40 tl bunlar 600 gramı 100 tl'ye satıyorlar. Biraz araştırma yaptım, karadenizmatcha adlı marka daha orijinal gözüküyor. Telefon ile görüştüğümde tatmin edici cevap aldım. Ancak henüz denemedim. Ama dediğim gibi kesinlikle bahsettiğiniz yerden almayın, paranızı heba etmiş olursunuz. Ben şikayet edebileceğim her yere şikayet ettim.

17. Fadik

Fadik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bnde aynı siteden aldmfelaket etki yaptı bakalim

18. Lumeya

Lumeya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar Karadeniz matcha çayı var yerli üretim çok güzel güvenilir instagramda hesapları var açıp bakabilirsiniz .ben kullanmaya başladım tadı rengi bildiğin matcha çayı ..Japonlara paranızı kaptırmayın:)

19. Hanife

Hanife Forumbudur.Com Ziyaretçi

20. Kumsal

Kumsal Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş