Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
101
Tepkime puanı
70
Konum
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere son zamanlarda yabancıların içtiği maça zayıflama çayı, ülkemizdeki birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Bende fazla kilolarımdan kurtulmak için bu çayı kullanmayı düşünüyorum. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu beni tatmin edecek gerçek kullanıcı yorumları ile karşılaşmadığımı söyleyebilirim. Bu konu başlığı altında gerçek kullanıcıların yorumlarını paylaşmasını rica edeceğim.

Öncelikle maça çayı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum...

maca-cayi.jpg


Maça çayı, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayan doğal bir çay türüdür. Japon çayı olarak da bilinen maça çayı, diğer bitkisel çaylardan farklı yöntemler kullanılarak yetiştirilmektedir. Matcha tea (maça çayı) gölgede yetiştirildiği için diğer çaylara nazaran daha parlak görüntüye sahiptir. Çay toplanmadan 2 hafta önce gölgede bekletilir ve daha sonra toplanan maça çayı farklı işlemlerden geçerek toz haline getirilir.

%100 doğal maça çayının hap, kapsül ve ilaç olmadığını bilmenizi isterim. Üreticilere göre doğal çay yapraklarından elde edilen bir üründür. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum. :)

Maça Çayı Kullananlar:

Önceden maça çayı kullanmış olanlar lütfen bu çay hakkında düşüncelerinizi yazarlarsa çok sevinirim. Çünkü ilk defa benim gibi maça çayını kullanmayı düşünenler sizlerden gelecek yorumlar doğrultusunda çay kullanımına başlayacaktır.
 

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
185
Tepkime puanı
111
Konum
Ankara
Teyzem bu çaydan sipariş etmişti ve kullandığına pişman olmuştu. Sevda arkadaşımızın söylediği gibi çayın tadı inanılmaz kötüymüş. Hatta bende kullanmaya karar vermiştim bir damla içtikten sonra uzan durdum.

Ama derseniz ağzım her tadı alır sıkıntı yok, o zaman alıp kullanın. Ama hiç bir midenin bu çayı hazmedeceğini düşünmüyorum. :D
 

AhmetDemirci53

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
2 Kas 2017
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Ziraat mühendisiyim. 30 yıllık çay araştırmacı tecrübemle Rize'de kendi bahçemdeki çaylardan arzu edenler için çok kaliteli Matcha çayı üretiyorum. Artık Çin ve Japon Matcha çaylarına ihtiyacımız yok.
 

Zbyd

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
9 Mar 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Herkese merhaba 6 yıldır kortizon kullanıyorum ödem atmak için bir çok bitki çayını denedim ama faydası olmadi yeni sipariş verdim bu çayıda bir deneyim bakalım deneyimimi sizlerle paylaşırım .
 

sertackaya

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
27 Mar 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Matcha premium diye yeni bir ürün daha çıkmış. Kullananlar buraya yorum bıraksınlar. Ona göre alıp kullanmayı düşünüyorum. Birçok sitede yalan dolan yorumlar yapılmış. Sizden gelecek yorumlara istinaden alıp kullanmayı düşünüyorum.
 

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
13 Kas 2016
Mesajlar
95
Tepkime puanı
64
Konum
Eskişehir
Reklamlarını sürekli görüyorum ama hiç denemeyi düşünmedim. Gerçekten söylenilenler kadar etkiliyse eminim satış patlaması yaşanır. Eğer bir gün merak edip denersem deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. :)
 

Benzer konular