Luis Bien Sakal Serumu Kullananlar

'Erkek Bakım Ürünleri' forumunda RamazaN tarafından 7 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. RamazaN

RamazaN Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    1
    Luis Bien Sakal Serumu, erkekler için özel formülü ile ön plana çıkan bakım ürünüdür. İçerisindeki E vitamini, hint yağı, badem yağı ve susam yağı sayesinde sakal problemlerini ortadan kaldırır.

Luis Bien Sakal Serumu, yüz bölgesindeki kıl köklerine hızlı nüfuz ederek mevcut sakalların daha hızlı uzamasına ve gürleşmesine yardımcı olur. Bu nedenle serumun her damlası maksimum büyüme potansiyeli için özel olarak çalışır.

Sakal serumu sakalın, cildinizi tahriş etmeden daha güçlü ve kalın uzamasına yardımcı olur. Serumun her gün yüze uygulanmasıyla, kıl kökleri canlanır ve sakalın hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlanır.

Kimler İçin Tavsiye Edilir?
    • Hassas ve zayıf tüylü sakal sahibi kişilere,
    • Sakalda meydana gelen bölgesel seyrelme sorunu yaşayan kişilere,
    • Sakal bölgesinde kızarıklık, kaşınma ve pullanma sorunu yaşayan kişilere önerilir.
    Ürün Fiyatı:
    Piyasa satış fiyatı 69 TL'den başlamaktadır.

Luis Bien Sakal Serumu Özellikleri, Faydaları:
    • Sakal yapısını güçlendirir ve tüylerin kalınlaşmasını sağlar.
    • Bölgesel boşlukları doldurur ve seyrelme problemini ortadan kaldırır.
    • Cilt üzerinde oluşan pullanmayı temizler.
    • Sakalların yanı sıra bıyıklara da bakım yapmaktadır.
    Kullanım Şekli:
    • Uygulama yapacağınız alanın kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.
    • Birkaç damla ile sakal diplerinize masaj yaparak uygulayınız.
    • 30-60 dakika arası bekledikten sonra ılık su ile durulayınız.
    • Etkili bir sonuç için 2 günde bir tekrarlanmalıdır.

2. Uygar

Uygar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben bu serumu üreten üreticinin yalanına sallıyım. İnsanlık ölmüş dedirtecek bir üründür. Kullandığım günden beri lanet ediyorum. Kaç hafta söylenilen gibi kullandım bir türlü sakallarım gürleşmedi. Hala kullanmaya devam ediyorum serum bitsin bırakacağım. Ama gerçekten paramıza yazık ediyorlar. Helal paramızı böyle ürünlere alıyorlar ya Allah’a haval ediyorum.

3. Bahtiyar

Bahtiyar Forumbudur.Com Ziyaretçi

İlk yorumda adam resmen markayı kötülemiş. Bende bu üründen kullanıyorum ve sadece 2 hafta sonra gözle görülmeyen tüyler kalınlaştı ve sakallarım daha yoğun bir hal aldı. Sakalım da boş olan bölgelerim doldu ve sakallarım daha düz çıkıyor. Bence ilk yorumdaki arkadaş başka markanın satış danışmanı olsa gerek. Bence denemeye değer bir serumdur. Hiç kuşkunuz olmasın ben denedim ve güzel sonuçlar elde ettim.

4. izzet

izzet Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bence deneyin eğer faydası yoksa bir daha kullanmayın. Bu söylediğim kullanacağınız her şey için geçerlidir. Ben yeni aldım kullanıp bekleyeceğim eğer iyi gelirse bir şişe daha alırım. Bakalım sonuç ne olacak bekleyip göreceğim.

5. Arsız

Arsız Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben başka yorum yazacaktım arkadaşın yorumunu telefon otomatik olarak kendi atmış. Kaldırmaya çalıştım kalkmadı.

6. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    555
    Ödül Puanları:
    92
    Merhaba Arsız,

Yorumunuza istinaden hatalı gönderim kalıcı olarak silinmiştir.

İyi forumlar dileriz.

7. Dejavu

Dejavu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar Luis Bienin sakal serumunun formülü değişmiş diyorlar. Bende aldım kokusu falan güzel kokuyor eski aldığımda koku yoktu. Ambalajıda şeffaflaşmış, yani kutusunun üzerindeki yazılar soluk gibi görünüyor sizinde mi öyle?

8. Babuş

Babuş Forumbudur.Com Ziyaretçi

Babuş sende bu firmadan biri gibi övüp durmuşsun.

9. Özgür Alsancak

Özgür Alsancak Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürün hakkında kim iyi yorumlar bırakıyorsa markanın kendi adamı olduğunu bilmenizi isterim. Gerçek kullanıcı olarak bana göre bu sakal serumu hiç iş görmüyor. Yeni formülünü henüz denemedim ama 2 ay önce alıp kullandığım sakal serumundan fazla memnun kalmadım. Sadece sakallarıma parlaklık kazandırıyordu. Onun dışında seyrek olan bölgeleri falan doldurmadığını bilin. Luis Bien markasına ait ürünlere alternatif olarak piyasada daha etkili sonuçlar alabileceğiniz ürünlerin olduğunu da unutmayın.

10. Ahmet s

Ahmet s Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar paranıza yazık etmiş olursunuz benim şakalarim tumden gitti

11. Tevfik ANIL KORKMAZ

Tevfik ANIL KORKMAZ Forumbudur.Com Ziyaretçi

Tek kelimeyle berbat ürün! Sipariş verdim, 3 kutu kampanya var dediler bi de bir dünya para verdim. 3 kutuyu da kullandım. Hiç bir sakal çıkması Ve kalınlaşma olmadığı gibi sivilcelenme yaptı. Burada olumlu yazanların ip'lerine baksın hepsi aynı yerdendir. Şirketin dolandırıcı olduğu aynı yerde greencard çekilişi de yapmalarındandır.

12. Sezginbari

Sezginbari Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben böyle şeylerin kullanılmasına karşıyım

13. KeremY

KeremY Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tek kelimeyle berbat bir üründür. Bunun ötesinde firma insanları açıkça dolandırmak üzere kurulmuş bir firmadır. Firmaya ait tüm olumlu yorumlar kendileri tarafından yazılmaktadır. Bunun için fake hesaplar kullanıyorlar. Üstelik sosyal medya reklamlarında da olumsuz yorumları anında silip yerine kendi fake hesaplarından fake yorumlar yazdırıyorlar! İsteyenler ekteki görselleri ineleyebilirler.

Ekli dosyalar:

14. Canaksu34

Canaksu34 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlkle tavsiye etmiyorum 69 liranız boşuna gider luis bien sakal serumunun bırakın faydasını zararını gördüm kullandıktan sonra yüzüm kızardı

15. Asu

Asu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Luis bien maske kullanıpta gerçekten memnun olan kişi sayısı baya az gibi duruyor.

16. Berker Hoşçan

Berker Hoşçan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bu marka bile demeyeceğim bu adamlar tamamen yalan dolan iş yapmaktadırlar. 16.01.2018 tarihinde bir gaflette bulunup sitelerinden sipariş verdim. Gelen ürünler Zaten ezik geldi. Aradım ve kargoyla alakalı olduğunu söylediler. Sorunumu çözmek için aramaya devam ettim. Numaramı engellediler. Instagramdan yazdım, oradan da yorumlarımı silip engellediler. Tüketici hakem heyetine gittim, adreslerini 3 ayda 3. Kez değiştirdiler. Balmumcu-Etiler-Şişli son olarak! Dahası 20 gün sonra kredi kartı ekstremde bana ait olmayan bir çekim gördüm. 189 TL Aya Global diye bir yer! Araştırdık, aynı gruba ait tokat işi yapan bir GreenCard şebekesi. Savcılığa verdim, adreslerini hep değiştirdikleri için tebligat bile yapılamadı. Şikayetvar'a şikayet yazdım, meğer oraya da para vererek gerçek şikayetleri kaldırtıyorlarmış! Allah'tan forumbudur gibi tarafsız ve gerçek yerler var da vatandaşları uyarabiliyoruZ! Tamamen organize şebekedir! Aman uzak durun ve başınıza gelen benzer durumlarda en yakın savcılığa gidin.

17. arifolan

arifolan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu markanın sakal serumunu kullanmadım ama saç fiberini düzenli kullanıyorum, topikten daha iyi diyebilirim. Bende iyi bir izlenim bıraktı açıkçası.

18. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

cinsel ilişkinizde problem mi yaşıyorsunuz? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... https://bit.ly/2vvexub

Bu Sayfayı Paylaş