Loris Parfümleri Kalıcı mı?

'Parfüm' forumunda Prenses tarafından 14 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Uzun zamandır bu başlık altında konu yayınlamak istiyordum demek bugüne kısmetmiş. :)

Evet, günlük hayatımızda ten kokumuzu ya da ter kokumuzu bastırmak için sıklıkla parfüm kullanımı yaparız. Bu yüzden orjinal parfümlere o kadar parayı vermek yerine ucuz yollu açık parfüm markalarını tercih ederiz. O markaların başında şüphesiz "Loris" gelmektedir.

Çünkü adımımızı attığımız her yerde Loris markasına ait dükkanları görmemiz mümkün. Bende bir arkadaş tavsiyesi üzerine bu markadan parfüm kullanmaya başladım ve anlatmış olduğu kadar kalıcı kokulu parfümler ürettiklerini söyleyebilirim

Hatta kullanmış olduğum K-204 kokusu bile tek sıkmam ile gün boyu tenimden gitmedi. Bazı arkadaşlarım parfümün adı ne diye sordular, artık hesabını siz yapın.

Yani uzun lafın kısası açık parfüm üreticisi Loris, kalıcı parfüm üretimi yapmaktadır. Gönlünüz rahat bir şekilde kullanabilir, uygun fiyata dilediğiniz 400'e yakın parfüm kokusundan birini kullanmaya başlayabilirsiniz. :oops:

Kübra Sarıkaya ve Canan bunu beğendi.
  2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    @Prenses arkadaşımızın dediklerine kesinlikle dediklerine katılıyorum. Geçen yıldan buyana Loris açık parfümleri kullanmaktayım ve kokuları çevremde alan herkes parfümü nereden aldığımı sormuştur. Kıyafetlerimi yumuşatıcı ile yıkamama rağmen kokunun elbiselerden çıkmaması da ayrı bir güzelliği diyebilirim.

Çok uygun fiyata bir çok şubesinden istediğiniz kokuyu alıp denemeye başlayabilirsiniz.

3. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bende yeri geldiği zaman Loris'in parfümlerini beğenerek kullandım. Fakat şu sıralar fiyat konusunda tüm parfümler pahalanmış diyebilirim. 9 TL aldığım Loris parfümleri şimdi 14 TL gibi bir fiyata satılıyor. Yetkili satıcıya sorduğumda da bana dolar fiyatlarının yükseldiğiniz ve esansların yani kokuların yurt dışından dolarla geldiği için fiyatta artış olduğunu söyledi.

Bence yine de fiyat olarak ucuz olan Loris parfümlerini kullanmanızı tavsiye ederim.

4. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Daha önceden bu markanın açık parfümlerini kullanan biri olarak memnun kalmadığımı üzülerek söylemek isterim. Çünkü aldığım parfümler orjinallerini hiç bir şekilde yakalamadığı gibi bir süreden sonra koku uçup gidiyor.

Bazı kişilerin tenine göre parfümün kalma süresi değişebilir, fakat bende Loris parfümleri hiç bir şekilde kalıcılığını korumuyor.

D&P kullanıyorum ve memnunum. Dilerseniz biraz fazla vereyim kalıcı parfüme sahip olayom diyorsanız o zaman adresiniz D&P olsun.

5. Aleyna

Aleyna Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Loris Parfümeri şuan küçük boy olan ürünlerini 10 TL gibi bir fiyata satıyor. Ben Victoria Secret Bombshell kokusunu çok beğeniyorum. Kalıcılığı da güzel ve kokusu gün boyu çevrenizdekileri etkiliyor. :)

Yükleniyor...