Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi Kullananlar

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Kil doğanın bize bahşettiği mucizelerden biridir. Özellikle karma ve yağlı cilt tipine sahip olanlar ciltlerini temizlerken bu kez aşırı kurutmaktan endişe ediyorlar. Yağlı ciltlerin de deme ihtiyacı vardır. İşte kil bu noktada imdadımıza yetişiyor. Yağlı veya karma ciltleri arındırırken doğal nem dengesini korumasına da yardımcı oluyor. Kil içerikli doğru ürünü nasıl belirlemeliyiz? Kozmetik konusunda dünya markası olan Loreal, "Loreal Paris Saf Kil Pelling Maskesi" ürünü ile mükemmel bir doğal kil çözümü sunuyor.

loreal-paris-saf-kil-peeling-maskesi.jpg


Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi Ne İşe Yarar?

Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi içeriğinde bulunan 3 ayrı saf kil ve yanı sıra yosun özü ile cilde bir çok fayda sunar. İçeriğinde Arı Kili cildi kurutmadan fazla yağından arındırırken, Montmorillonit Kili mineral içeriği ile cildi yeniliyor . Saf Kil ise cilde etkili bir arınma sağlıyor.Pürüzsüz bir cilt deneyimi sunar. Cildi yumuşatır ve geniş gözenekleri daraltarak cilt görünümünü düzenler. Düzenli kullanımda cilt problemlerini yatıştırır.

Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce cildinizi yıkamalısınız. Göz çevresine uygulamamalısınız. Maskeyi dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. 10-15 dk bekledikten sonra ılık su ile durulayıp, ardından bir havlu yardımı ile nazikçe kurulayın. Temizlenmiş, pürüzsüz ve yumuşacık bir cilt için ürünün düzenli kullanımı önerilir. 50 ml cam kavanozda satışa sunulan ürünün açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
Loreal'in mucizeler yaratan peeling maskesi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları, diğer kişilerin fikir edinmesine yardımcı olmaktadır.