Loreal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi Kullananlar

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Cildimiz ona zarar verecek pek çok etkene maruz kalır. Soğuk hava, rüzgar, güneş ışınları ve daha bir çok faktör cilde zarar verir. Özellikle kuru ve hassas ciltler bu gibi faktörlerden daha fazla etkilenir. Kuruyan cilt esnekliğini kaybeder, çabuk yıpranır ve kırışıklıklara zemin hazırlar. Tüm bu olumsuzluklara karşı cildi korumak doğru ve düzenli bir bakıma bağlıdır. Loreal Paris Mucizevi Yağ Günlük Bakım Kremi kuru ciltlere efsanevi bir bakım olanağı sunuyor.

loreal-mucizevi-yag-cilt-guzellestirici-gunluk-bakim-kremi.jpg


Loreal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

İçeriğindeki lavanta yağı, biberiye yağı ve beyaz yasemin özü bulunuyor. Lavanta ve biberiyenin doğal olarak antioksidan özelliği bulunmaktadır. Antioksidan serbest radikallerin cilde zarar vermesini önleyen bir savunma sistemidir. Beyaz yasemin ise rahatlatıcı özelliği bulunan bir bitkidir. Tüm bu özellikleri sayesinde özellikle kuru ciltlere uygulandığında cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken, yumuşacık, pürüzsüz ve ışıl ışıl parlayan bir cilt deneyimi sunar.

Loreal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cilde uygulanmalıdır. Takriben bir çay kaşığı kadar ürünü dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Gece ve gündüz kullanımına uygundur. Özellikle kuru cilt tipine sahip olanlar için inanılmaz fayda sağlayan ve kullananlar tarafından çok beğenilen bu ürünü denemenizi tavsiye ediyoruz. Hassas ciltler için kullanıma uygundur. Düzenli kullanımlarda sağlanan faydası gözle görülebilir olacaktır.
Günlük kullanım için formüle edilmiş cilt güzelleştirici krem hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcı yorumları için de sayfayı aşağı kaydırın.
 
Benzer konular Forum Tarih
Gizem Cilt Bakım Ürünleri 0 11

Benzer konular