Listerine Ağız Bakım Suyu Kullananlar

Betül

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
10 Tem 2017
Mesajlar
23
Tepkime puanı
4
Listerine Ağız Bakım Suyu, sadece dişlerinizi fırçalayarak ve hatta diş ipi kullanarak kurtulduğunuzu sandığınız bakterilerin gerçekten ağzınızdan uzaklaştırılmasını sağlar. Diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak, diş sağlığını zannedildiği kadar geniş kapsamlı korumadığı yapılan deneylerce onaylandı. Diş bakımının eksik kalan bu yönlerini ağız bakım suları sayesinde büyük ölçüde kapatabilirsiniz. Dişlerinizin ağzınızda kapladığı alan yalnızca %25’tir. Ağzınızın geri kalan noktalarına ağız bakım suyu kullanmak dışında herhangi bir şekilde temizlik ya da bakım yapabilmeniz mümkün değildir. ağız bakım suyu çeşitleri kişisel zevkiniz ve ağız sağlığınız için oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu sayede ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda istediğiniz ürünü rahatça seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Türkiye’de ve dünyada ağız bakım suyu çeşitleri konusunda alanında lider marka, ağız ve diş sağlığınız için doğru seçim olacaktır.

listerine-agiz-bakim-suyu.jpg


Listerine İle Ağız İçi Floranızın Dengesini Koruyarak Hijyen Sağlayabilirsiniz:

Ağız içindeki yapının dengeli ve sağlıklı bir şekilde kalması, doğru hijyen ürünlerinin kullanılmasıyla mümkün olabilmektedir. Diş etleri ve dişlerin sağlığı ağız içinin sağlığıyla doğrudan ilgilidir. Bu sebepten dolayı, ağız ve diş sağlığı için uğraşırken, ağız florasına zarar verecek ürünler kullanarak ağzınızı, bakterilerin üreyerek ağız ve diş sağlığı konusunda tehdit oluşturmaması için daha uygun bir hale getirmeniz önemlidir. Listerine ağız bakım suyu faydaları ile ağız bakımı için doğru bir tercih olacaktır.

Listerine Ağız Bakım Suyu Faydaları:
  • Çürüklerle savaşarak ağızda meydana gelecek kokuları engeller.
  • Diş eti hastalıklarının tedavisinde etkilidir.
  • Düzenli olarak sabah akşam kullanarak 1 hafta sonra dişler eskisinden daha parlak ve beyazlamış görünür.
  • Diş tartarı temizleme konusunda etkili, tartar oluşumunu engellemektedir.
Listerine Ağız Bakım Suyu Çeşitleri:
  • Listerine Cool Mint
  • Listerine Total Care
  • Listerine Advanced White
  • Listerine Fresh Burst
  • Listerine Stay White
Kullanım Bilgisi: Dişleri her fırçaladıktan sonra 1 kapak şeklinde alabilirsiniz. Kesinlikle yutulmamalı, ağız 2 dakika boyunca gargara yapılarak dışarı tükürmeli. İşlem sonrasında ağzınızı yıkamanıza gerek yoktur. Özel nane tadı sayesinde gün boyu nefesinizi ferah tutar ve ağız kokusunu bastırır.
Kullandığınız herhangi bir "Listerine Ağız Bakım Suyu" ürününden biri hakkında görüş yapmak için sayfayı aşağı kaydırınız. Diğer kullanıcı yorumları da sayfa altında bulunmaktadır.
 

Benzer konular