Liquid Keratin Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Banu Güven tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Sevgi Saygın

Sevgi Saygın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ay canım yaa kıyamam sana bir buçuk yıl kestirmedin mi saçlarını likit keratin araştırmalarına göre daha güvenilir mi geldi normal tabi iyi yorum yazmadığın tek bir yer kalmamış ama boşu boşuna uzun uzun yazmışsın zaten çoktan ifşa olmuşsun..

2. Merve

Merve Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sonraki yorumumu okuyun...

3. Merve

Keratini bırakın ilk defa bir forumda yorum yazıyorum neyden bahsediyosunuz siz.ülkede binlerce Merve var sen kimin kim olduğunu ne biliyorsun.asıl sen saygısızlığınla ifşa oldun.insanların sorunlarına çözüm önerme çabalarına biraz saygın olsun be.inanmak zorunda değilsin sus otur bari köşende.bu ürünü alırken en tereddütte olan bendim bana mı anlatıyorsun.bu kadar boş yorumlar yapan bi insan olarak ömür geçmez kendini geliştir edepli ol azıcık bay

4. Sevgi Saygın

Sevgi Saygın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ismini değiştirerek heryere yazıyorsun sonra bizi burda salak yerine koymaya çalışıyorsun git başka yerde sık yalanlarını diyecem ama sıkmadığın yer yok zaten bugün merve olur yarın sevde.

5. Merve

Ahahahahhahahaahhaahahahhaahhahahahahaahahha pardon ya ben normal biriyle konuşuyorum zannedip yazmıştım hastaymışsın kusura bakma ;)geçmiş olsun selametle...

6. Ben yandım siz yanmayın

Ben yandım siz yanmayın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Liquid keratin resmen dolandırıcı ürün aldım saç uzatma garantili dediler serum zaten çok küçük aradım Çeşme suyu katın çoğaltın diyip dalga geçtiler aldığım ürünler çok kötüydü hiç bir işe yaramadığı gibi şampuanda maskede falan keratin olmadığını öğrendim madem keratin yok maske ve şampuanı neden keratinli diye satıyorsunuz ? ürünün içindekilerde keratin geçmiyor aradım iade etmek istedim iade almıyoruz dediler şikayetvara yazdım ertesi günü arayıp şikayeti kaldırmam karşılığında para teklif ettiler paramı kurtarmak için teklifi kabul ettim fakat buraya yazmasam olmayacak ayrıca ürün faturalı gelmedi bir kutu göndermişler içinde ürünlerin yanında bim poşeti ve kirli bez vardı şampuanını izole bantla yapıştırmışlar iğrenç bir firma liquid keratin araştırırsanız belgelerinin falan sahte olduğunu görürsünüz kurumsal firma olsa zaten böyle yerlere elemanlarına sahte yorumlar yaptırıp faturasız ürün göndermez aman dikkat paranızı kaptırmayın

7. Su polat

Su polat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Saclari kökten yanan biri olarak samimiyetle söylüyorum saclarim bebek saci gibi oldu cok teşekkürler liquid keratin valla yatıp kalkip dua ediyorum onlara
    Ayrıca sipariş verdikten sonra sizinle o kadar ilgileniyorlar ki beni siparişim gelene kadar arayıp bilgilendirdiler saçımin durumunu sorup ne yapacağıma kadar anlattilar.anlayacağınız firma resmen kalite kokuyor...

8. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Sevgi Saygın, Merve, tartışma ortamı yaratmayalım arkadaşlar. Devam etmesin lütfen. Her şeyden önce saygı.

9. İlkay Seven

İlkay Seven Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ne yazık ki her ne kadar bu markanın dolandırıcı olduğu ve atılan yorumların sahte olduğu çok belli olsa da adam yılmadan gelip yorum yazıyor birkaç forumda daha görmüştüm halen yorum yazabildiğine göre maalesef halen inanan insanlarda var.. Çok üzücü..

10. Sofia Ayaz

Sofia Ayaz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sanırım siz de Liquid Keratin yani keratin bakim şirketinde daha önce çalışıp sahtekarlıktan dolayı ve şirket bilgilerini çalmaktan dolayı işten atılan ve sonra yine instense keratin veya fix keratin ya da alfa keratin veya lore keratin adı altında sahte keratin ürünleri üreten ve insanları kandırarak satış yapmak için de aynı seo kelimelerini örneğin keratin İksir Keratin dip bakım yağı gibi kelimeleri google da etiketleyerek ve müşterileri gözünde iyi ürünler sunan liquid keratin markasını da sahte yorumlarla kötüleyerek haksız emeksiz haince para kazanmaya çalışan ciğersiz beş para etmez insan ismine layık olmayan hay-an bozması alç-klarsınız.

Ben de Liquid Keratin Firmasında ve keratin bakim da sizinle aynı yerde çalışmaktan utanç duyan iş arkadaşınız Sofia Ayaz

11. Gokhandiyebiri

Gokhandiyebiri Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu kadar markaya laf atmışsın sahte keratin üretiyor diye de senin buna delilin nedir birde haince para kazanan ciğeri beş para etmez alçaklar gibi cümleler kurman senin de karakterini apaçık ortaya koyuyor. Bariz patron ağzıyla konuşuyorsun eski iş arkadaşların seni bu kadar laf söyleyecek kadar sinirlendirmiş olamazlar herhalde. Savunduğun şeyin sahibi sen olsan ancak bu kadar laf ederdin. Daha kendi adına yorum yapmaya cesaretin bile yok yetmiyor çalışanlarını alet ediyorsun ve bir bayan ağzıyla bu kadar laf ediyorsun. Laf attığın kişilerin neden işten çıktığı ve sana rakip olduğu çok belli oluyor. Lafını ettiğin o firma sahipleri acaba senin hakkında neler düşünüyor çok merak ettim açıkcası çünkü insanlara bu kadar basit bir şekilde iftira atmak için karaktersiz olmak gerekir

12. Bby.asl

Bby.asl Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dip bakım yağını kullandım saçlarım zaten dökülüyordu kullandım inanılmaz derecede döktü başkasında nasıl sonuç verir bilmem ama zaten miktarı çok az aşırı derecede pahalı çok pişman oldum aldığıma.

13. Saadet Y

Saadet Y Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım bu ürünler Patentli mi onaylı mı ve kesin sonuç veriyor mu, ben biraz takıntılıyım, arkadaşım da almış iyi de memnun da kalmış ama ben Patent sordum ama arkadaş biraz sever interneti araştırmadan Garantili Keratin Setini almış neyse ki saçı şu an çok iyi.

14. Nazlı Soylu

Nazlı Soylu Forumbudur.Com Ziyaretçi

hayret, ben de o kadar memnunum ki hayatta internetten alış verişi sevmem ama bu seti üç kez aldık birini yeğenim ıkısını ben aldım, Sanırm sizde bir sorun var, çünkü ürünleri anlatan tanıtan firma değil ki arkadaşım tanıtan forumcular, , burası bir forum sayfası, zaten site kendisi böyle çok satılan çok duyulan ve çok beğenilen ürünleri burada tanıtıyor, sanırım bnun için de kimseden para almıyor diye biliyorum)))

15. Selda N..

Selda N.. Forumbudur.Com Ziyaretçi

evet cnm ben de tavsiyene güvenerek aldım çok teşekkür ederim iyiki yazmışsınız ben de keratinbakim'dan aldım,, sen denemeseydin ben de yoksa almayabilirdim ve aldım gerçi daha 1 seans uyguladım ama şıu a n bile çok güzel oldu saçlarım epey toparladı..

16. ADMIN -  REGISTER

ADMIN - REGISTER Forumbudur.Com Ziyaretçi

LÜTFEN AYNI IP ADRESİNDEN FARKLI SAHTE İSİMLER KULLANARAK SİTEMİZİ MEŞGUL ETMEYIN

17. Sinem

Sinem Forumbudur.Com Ziyaretçi

Asla önermiyorum ve hakkımı da helal etmiyorum saçlarım zaten ince telliydi ve dahada inceldi yanmış gibi kurudu avuç avuç dokulmeye başladı araları açıldı hemde ilk kullanimdan itibaren başka bir ürüne geçince anladım zaten ürün pahali ve bana çok daha pahalıya patladı prp kök hücre uygalamasi yaptiricam başka türlü toparlanmaz dedi doktor yazıklar olsun asla ve asla hakkımı helal etmiyorum...

18. Sinem

Sinem Forumbudur.Com Ziyaretçi

Tüketici haklarına elimden gelen heryere şikayet edicem. Bi kadının için en ağır travmalardan biri resmen kellige sürüklüyordu beni ve sadece 1 ayda yaptı bunu yazıklar olsun.

19. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    556
    Ödül Puanları:
    92
    Merhaba Arkadaşlar,

Paylaşımı yapılan bu konu altını ticaretinize yönelik yorumlarda bulunmuşsunuz. Yorumlarınız tarafımca incelenmiş olup, hiç bir neden aramaksızın konuyu yanıtlara kapatıyorum. Lütfen markalarınızın reklamlarını ve eleştirilerini farklı web siteleri altında gerçekleştirin.

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş